Tipy pro zaneprázdněné muže a pro pány, nakupující na poslední chvíli

Přistupte k vánočním nákupům s chutí a s odhodláním. (NewsCanada)
Přistupte k vánočním nákupům s chutí a s odhodláním. (NewsCanada)

Je to prostě tak - většina mužů nenávidí vánoční nákupy. Zaměstnanci a čtenáři serveru RedFlagDeals.com, největšího kanadského serveru zaměřeného na vyhledávání slev a poskytování nákupních informací, dali dohromady seznam tipů, které pomohou, aby se muži nezbláznili ani během nejbláznivějšího nákupního období v roce.

Naplánujte si útok. Při nákupu buďte jako ninja - dostaňte se dovnitř i ven ještě předtím, než se někdo doví, že jste tam vůbec byl. Pokud musíte do obchodu, připravte se s předstihem. Před opuštěním tepla domova byste měli vědět, co, kde hledat, kolik to stojí a kde to sehnat. Pozor na objednávání z internetu - doba doručení není vždy stejná, proto počítejte s tím, že na doručení objednávky budete alespoň týden-dva čekat.

Nalaďte se. Vezměte si sebou na nákup MP3 přehrávač. Vaše hudba nemusí být slavnostní, alespoň vám ale nepoleze na nervy.

Dá se to pořídit přes internet? Třetí tip je zřejmý: nakupujte online. Ušetříte, vyhnete se davům, a nápady na spoustu dárků získáte pouhým kliknutím na pár tlačítek. Brouzdejte po stránkách svých oblíbených internetových obchodů. Internetové porovnání cen, recenze a údaje o dostupnosti zboží vám ušetří spoustu času.

Podpořte trend. Pokud vás nic nenapadá, zjistěte, co obdarovaným chtějí nadělit ostatní a pak jim nadělte něco, co bude první dárek doplňovat. Dostane někdo lyže? V tom případě nadělte lyžařské brýle a lyžařský vosk.

Article in English