Ehrlich Brothers odstartovali v pondělí 3. prosince v ICC Berlín své turné po Německu

20121203 magie
Mágové Andreas a Chris Ehrlichovi, známí jako „Ehrlich Brothers“. (Reichelt)

Andreas a Chris Ehrlichovi z Bünde ve Vestfálsku jsou novými hvězdami mezinárodní kouzelnické scény. V jejich show s názvem "Magie -Träume erleben!" (Magie – zažít sny!“) se divák stane svědkem skutečného ohýbání kolejnic, uvidí z malého jadérka vyrůst pomerančovník (pozn. trik ze snímku Ilusionista) nebo jak se dá na jevišti s prázdnýma rukama vyvolat sněhová bouře.

Jejich iluze jsou tak perfektní a plné fantazie, že před záhadou stojí nejenom publikum, ale dokonce i odborníci na magii. Například starý mistr v ohýbání lžic Uri Geller poprosil Ehrlich Brothers, aby pro něho ohnuli kolejnici. Chtěl se tak přesvědčit o pravosti jejich „čarovné síly“. David Copperfield chce dokonce získat práva na dva jejich umělecké kousky.

Doposud vystupovali po celém světě na exkluzivních galapředstaveních, například pro firemní zákazníky, jako jsou Siemens AG, Porsche, Dr. Oetker nebo John Deere.

Své umění předvádějí na více než sto představeních ročně. Jejich turné po Německu se koná ve 31 městech od 3. 12. 2012 do 7. 1. 2013. Jedná se pravděpodobně o nejnákladnější počin, jaký byl v německé kouzelnické branži k vidění.

Předpremiéra nové show od Ehrlich Brothers přilákala do TUI arény v Hannoveru 10 000 diváků, což je nový německý rekord v návštěvnosti kouzelnické show. Zdálo se, že rekord překonají také náklady na techniku. Jenom na transport iluzionistických rekvizit potřebovali šest nákladních aut, položili 38 kilometrů kabelů a zapálili přes 500 speciálních efektů. Celá show je koncipována pro rodiny a je vhodná pro děti od 6 let.

Informace:

Ehrlich Brothers "Magie-Träume erleben!"

Vstupenky k dostání od 29,00 EUR na tel.číslel: 0180 5040300 a ve všech předprodejích

www.ehrlichbrothers.com

small Germany