S Novým rokem si bezpočet lidí ustanovuje svá vlastní novoroční předsevzetí. Většina se týká zásadních změn v lidském životě. Může jít o přání změnit životní styl, zlepšit fyzickou kondici či shodit nějaká ta přebytečná kila. Bez vytrvalosti mají lidé po určitém čase sklon tato přání opustit a spadnou do zažitých kolejí. Níže uvedený příklad ovšem dokazuje, že když se chce, všechno jde.

Prvního ledna předloňského roku si manželé Lexi a Danny Reedovi z Indiany předsevzali, že budou žít zdravěji, přestanou být líní a shodí přebytečná kila.

Na začátku roku 2016 vážil Danny 127 kilogramů a Lexi téměř 230 kg.

„Měli jsme už po krk omezení, které nám bránily dělat všechny ty věci, které by páry měly prožívat. Věci jako romantické noční procházky či bezproblémová návštěva kina pro nás prostě neexistovaly,“ prohlásila Lexi.

Manželé jsou spolu již 10 let, ale kvůli své váze čelili řadě omezení. Lexi a Danny také chtěli počít dítě a věděli, že by to šlo mnohem hůř, pokud by Lexi zůstala na své původní váze.

Lexi se rozhodla pro změnu a založila stránku na Instagramu s názvem „fatgirlfedup“ (naštvaná obézní holka), kde zaznamenává veškerý pokrok, který pár učinil. Kousek po kousku se kila ztrácela. Jakmile začali, už se nezastavili.
 

Pokud se vám náš článek líbil, podpořte nás prosím jeho sdílením na sociálních sítích


Přeložil: Petr Matějček; Zdroj: small United States