Oceňovaná zpěvačka, herečka a modelka Kahra Keyes po představení Shen Yun 31. 3. v Miami, USA, v divadle Adrienne Arsht Center for the Performing Arts. (Video screenshot / ntdtv.com)
Oceňovaná zpěvačka, herečka a modelka Kahra Keyes po představení Shen Yun 31. 3. v Miami, USA, v divadle Adrienne Arsht Center for the Performing Arts. (Video screenshot / ntdtv.com)
„Krása jejího hlasu, tekly mi slzy, nikdy jsem nic takového neslyšela, vážně se to dotklo mé duše a chtěla bych se víc dozvědět o Falun Dafa,“ popisuje zpěv sopranistky v právě probíhajícím světovém turné taneční a hudební show Shen Yun, zpěvačka Kahra Keyesová.

 „V jejím hlase nebylo slyšet žádné pnutí, jakoby zpívala ze své duše. Když zpívala vysoké tóny, to bylo opravdu, opravdu úžasné. Bylo to mocné, víte, ona zpívala za hlubším účelem.“

„Ta energie pocházela zevnitř, a to díky praktikování a meditaci… nemůžete to získat z toho všeho chaosu kolem – musíte začít s praktikováním.“

„Poselství [show] je probudit lidské duše, dokonce i píseň se dotkne té vaší části, která si rozpomene na nebe. Myslím tím, že toto je svět Stvořitele, kde můžete žít jako nebeské bytosti – s tímhle s ní souhlasím na sto procent.“


Shen Yun, s posláním oživit tradiční čínskou kulturu starou 5 000 let prostřednictvím umění, přináší divákům legendární příběhy pomocí klasického čínského tance a hudby, a to z obavy, že se pod vládou komunistického režimu nenávratně vytratí. 

Pět souborů cestuje současně po celém světě, včetně Evropy, po Asii, Jižní a Severní Americe a letos zamířil i na blízký východ do Izraele. I když pravidelně každý rok vystupuje také v ČR, letos kvůli rekonstrukci hlavních divadel sem bohužel nezavítá. Nicméně další evropská i světová města v rámci turné naleznete na stránkách souboru.Epoch Times považuje Shen Yun Performing Arts za významnou kulturní událost dnešní doby. Od založení společnosti Shen Yun v roce 2006 hrdě pokrýváme reakce publika na toto prvotřídní představení.


Čtěte také: 
Slavná izraelská zpěvačka Miri Aloni: Shen Yun očistil mé srdce


Líbil se vám tento článek? Podpořte nás prosím jeho sdílením na sociálních sítích.
 

Zpěvačka Kahra Keyes