Z loňského 1. ročníku. (Filip Vránek)
Z loňského 1. ročníku. (Filip Vránek)
Spolek „Malešice v pohybu“ připravil druhý ročník rodinného festivalu, který se odehraje v Malešickém parku v Praze 10 v sobotu 25. srpna 2018. Na pódiu se vystřídá několik žánrů – rock, pop, ale i písničky pro děti. Hlavní hvězdou bude zpěvák Petr Poláček se svou kapelou.

Poslední prázdninovou sobotu mohou rodiny s dětmi využít k účasti na multižánrovém rodinném festivalu Malešičák. Program začne ve 14,00 hodin v Malešickém parku. Jde o druhý ročník, podpořený městskou částí Praha 10, vstupné je bezplatné.

Během festivalu vystoupí celkem sedm kapel: Petr Novák revival /pop/, Rehab /rock/, The Olsen /pop-rock/, Škola písničkou /písničky pro děti/, Pure Olcoholic Punk /punk rock/, Slapdash Rockabilly /rockabilly/ a jako hlavní hvězda letošního ročníku vystoupí Petr Poláček & BON JOVI Tribute Prague /rock/.

20180820-malesice
Z loňského 1. ročníku. (Filip Vránek)

Rozloučení s prázdninami

„Festival doplní bohatý doprovodný program pro děti i dospělé. Představí se BESIP s kampaní „Vidíme se“ nebo Nadační fond Petra Koukala s STK pro chlapy. Návštěvníci budou také moci s jazykovou školou Rolino soutěžit o roční jazykový kurz,“ prozradil Filip Vránek ze spolku Malešice v pohybu.


Líbil se vám tento článek? Podpořte nás prosím jeho sdílením na sociálních sítích. 


Podle zdroje: TZ NetwIN production