Milan Kajínek

1. 9. 2022

TÉMA: Covid-19 negativní účinky vakcinace

„Právě jsme dokončili několikaměsíční práci na dokumentu Tečkované příběhy, kde jsme sbírali příběhy lidí postižených následky po očkování i výpovědi odborníků z různých oborů k tématu,“ sdělil deníku The Epoch Times režisér dokumentu Viktor Baroš.

Film byl již zveřejněn na několika platformách jako faktografický dokument, který novinářským přístupem mapuje problematiku, o které se podle autorů snímku „mlčí“.

Autoři chtějí snímkem „rozproudit diskuzi“ nad tématem negativních účinků vakcinace proti onemocnění covid-19.

„Vzhledem k tématu, které se týká celé naší společnosti, je naším přáním, aby dokument vidělo co nejvíce lidí,“ říká režisér Viktor Baroš.

Autoři jsou si však vědomi potlačování této diskuse v celé řadě případů na platformách YouTube, Facebook a Twitter, a tak nabízejí snímek ke zhlédnutí on-line přímo na svých stránkách.

Dokument zachycuje výpovědi několika lidí, kteří se nechali očkovat a následně snášejí závažné zdravotní komplikace. Promlouvají zde také někteří vědci, právníci, lékaři a novináři jako prof. Jaroslav Turánek, MUDr. Vladimír Čížek, Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová, investigativní novinářka Markéta Dobiášová, JUDr. Ondřej Dostál, MUDr. Chlupová a dr. Urbánek.

Jak autoři snímku v úvodu uvádějí, přímou souvislost mezi zaznamenanými zdravotními následky a vakcinací proti covidu-19 nelze se 100% jistotou potvrdit, ale ani vyvrátit. Cílem dokumentu je rozproudit upíranou diskuzi v odborných i laických kruzích“.

Z výpovědí lidí, u nichž se objevily zdravotní následky, a z praktických zkušeností odborníků z různých oborů dostávají diváci upozornění „na možné dopady, které může mít plošné nasazení nového experimentálního (dle SPC) léčiva – vakcíny“.

„Ať si každý divák udělá názor sám,“ uzavírá Viktor Baroš.

Snímek vznikl za podpory drobných přispěvatelů na Nadační fond Svědomí národa

Snímek můžete sledovat on-line zde.

Související články

Přečtěte si také

Trump zraněn při zjevném pokusu o atentát. Jeden návštěvník akce a střelec zemřeli
Trump zraněn při zjevném pokusu o atentát. Jeden návštěvník akce a střelec zemřeli

Trump byl lehce postřelen do ucha. Strážci zákona uvedli, že se Trump zřejmě stal terčem atentátu.

4 stoické principy, jak obstát ve světě
4 stoické principy, jak obstát ve světě

Senecovy dopisy inspirovaly miliony lidí, aby si vypěstovali vyrovnanost a žili skvělý život uprostřed trápení a nejistot.

Příroda klade bariéry rizikovým virům, zatímco čínské laboratoře je prolamují
Příroda klade bariéry rizikovým virům, zatímco čínské laboratoře je prolamují

Zatímco vědci usilují o zlepšení lidského zdraví a blahobytu, výzkum zisku funkce by mohl způsobit více škody než užitku. Mnoho virů v přírodě je vysoce smrtelných, nicméně člověka nakazit nemohou. Strach nastává, až když tyto viry prolomí druhovou bariéru.

Můžete se vitaminem B12 předávkovat?
Můžete se vitaminem B12 předávkovat?

Je nezbytný pro zdravou funkci mozku a nervů, a protože se v rostlinné stravě téměř nevyskytuje, na jeho dostatečný příjem by si měli dávat pozor zejména vegani a vegetariáni.

Čínská armáda může být silná reálně jen na papíře
Čínská armáda může být silná reálně jen na papíře

Navzdory cílům Xi Jinpinga modernizovat Lidovou osvobozeneckou armádu a vyzvat Spojené státy na souboj o pozici nejvyšší vojenské mocnosti na světě je čínský režim pravděpodobně jen „tygrem na papíře“.