Enrico Trigoso

21. 10. 2022

Ředitel pohřební služby z Nového Zélandu tvrdí, že 95 procent mrtvol, které viděl v práci, obdrželo nejvýše 2 týdny před smrtí vakcínu proti covidu-19.

„Devadesát pět procent lidí, kteří zemřeli, a které jsem viděl prostřednictvím práce, kterou vykonávám, bylo očkováno nejvýše dva týdny dozadu,“ řekl Brenton Faithfull.

Faithfull pracuje jako ředitel pohřební služby již 41 let a posledních 26 let provozuje vlastní pohřebnictví. Nedávno promluvil o zjevné souvislosti mezi anticovidovými vakcínami a úmrtími, která zaznamenal.

„Je to velmi zřejmé, umírají do dvou týdnů po očkování, mnoho z nich … téměř se zdá, že zemřeli na anafylaxi, přímou reakci na očkovací látku.“

Anafylaxe je akutní reakce organismu na antigen, například na včelí bodnutí nebo injekci.

„Zemřeli ještě tentýž den nebo následující den po podání vakcíny. Nejedná se o ojedinělý případ, je to většina případů, které prošly naším zařízením,“ uvedl Faithfull v rozhovoru.

Pohřební služba ve Spojeném království

O podobných údajích hovořil i ředitel pohřební služby John O’Looney ve Velké Británii a Richard Hirschman z Alabamy, o čemž již dříve informoval deník The Epoch Times.

„Od té doby, kdy se tyto injekce začaly dostávat do paží, počet úmrtí neuvěřitelně vzrostl. Všechny je označili jako úmrtí na covid, ale ve skutečnosti šlo téměř výhradně o lidi, kteří byli očkováni,“ sdělil O’Looney deníku Epoch Times.

„Nyní vidíme rekordní počet úmrtí u očkovaných a u rekordního počtu mladých lidí. Umírají na různá náhlá velmi agresivní nádorová onemocnění nebo krevní sraženiny, které způsobují infarkt a mrtvici,“ dodal.

Názory lékařů

Dr. Sherri Tenpennyová, která již více než dvacet let informuje veřejnost o nebezpečí vakcín, se vyjádřila k Faithfullovu svědectví:

„Dne 2. prosince 2020 britské regulační orgány povolily k mimořádnému použití (EUA) injekci proti covidu-19 společnosti Pfizer. Během týdne šéfka MHRA [Regulačního úřadu pro léky a zdravotnictví] June Raineová ve svém prohlášení uvedla, že ,každá osoba s anamnézou anafylaxe na vakcínu, lék nebo potravinu by neměla dostat vakcínu Pfizer BioNTech‘. Dále sdělila, že ,alergické reakce nebyly součástí klinických studií společnosti Pfizer‘,“ uvádí Dr. Tenpennyová pro deník Epoch Times.

Tenpennyová však dále poznamenává, že anafylaxe byla „prvním zjištěným rizikem“.

„Společnost Pfizer byla v lednu 2022 texaským federálním soudcem donucena zveřejnit svá zjištění. V rámci první várky dokumentů najdete na straně 10 tohoto dokumentu [pdf] tabulku 3 – Obavy o bezpečnost. Prvním identifikovaným rizikem je anafylaxe. V průzkumu rizik … provedeném v období od 1. prosince 2020 do 28. února 2021, tedy za pouhé tři měsíce, bylo zaznamenáno 1 833 případů anafylaxe a čtyři osoby na ni zemřely,“ zmiňuje.

Do některých případu se Faithfull a jeho zaměstnanci snažili zapojit i koronera.

Faithfull se podělil o jeden případ, kdy muž trval na tom, aby jeho otec vakcínu nedostal, ale jeho sestra na otce tlačila. Když otec ustoupil a nechal se očkovat, o čtyři dny později zemřel.

„Když jsem to v srpnu loňského roku začal počítat, bylo to jeden za druhým, jeden za druhým, a když jsem se dostal k číslu 20, bylo to 19 lidí, kteří zemřeli během dvou týdnů [od podání vakcíny],“ uvedl Faithfull.

„Takže za prvních 20 dní jsem jich napočítal 19 – to je 95 procent,“ vysvětluje ředitel pohřební služby. „Další číslo bylo 100 procent lidí, kteří zemřeli do dvou týdnů po očkování.“

Dr. Sanjay Verma, kardiolog s praxí v Kalifornii, pozoruje od zavedení vakcín dramatický nárůst srdečních problémů.

„Předchozí práce Dr. Gundryho prokázala zvýšení zánětlivých srdečních markerů po očkování anticovidovou vakcínou. Zajímavé je, že od prosince 2021 do června 2022 bylo očkováno 100 % pacientů, mnozí z nich s posilovacími dávkami, kteří potřebovali urgentní srdeční katetrizaci pro srdeční infarkt. Více než polovina z nich byla očkována nedávno (několik týdnů předtím). V okrese, kde je očkováno 60 procent populace, byl tento trend znepokojující,“ sdělil Verma deníku Epoch Times.

„V databázi VAERS bylo zaznamenáno 31 470 úmrtí po očkování vakcínou proti covidu-19. Naprostá většina z nich je kumulovaná do sedmi dnů po očkování…“ uvádí Verma.

Doktor se domnívá, že každé nevysvětlitelné úmrtí během několika týdnů nebo dokonce měsíců po očkování by mělo být „vyšetřeno důkladnou pitvou“, konkrétně by měly být vyhodnoceny hodnoty spike proteinu v mozku, hlavních cévách a srdci.

„Víme, že spike protein je toxický pro cévy a způsobuje endoteliální dysfunkci. Spike protein je také toxický pro srdeční sval a způsobuje poškození myokardu. Existují také pitvou prokázané případy vakcínou způsobené encefalitidy (zánětu mozku), myokarditidy a vaskulitidy, které mohou způsobit smrt,“ uzavírá Verma.

Překlad původního článku: MiC.

Související témata

Související články

Přečtěte si také

Jak strávit 24 hodin v Barceloně
Jak strávit 24 hodin v Barceloně

Máte-li na návštěvu hlavního města Katalánska jen jeden den, poradíme vám, jak poznat jeho vynikající kuchyni, architektonické ikony a bujarý pouliční život.

Ano, i vy můžete pěstovat růže – není to tak složité, jak si myslíte
Ano, i vy můžete pěstovat růže – není to tak složité, jak si myslíte

Odborníci na růže vyvracejí běžné mýty a odhalují tajemství bujných a zdravých květů.

Bývalá agentka tajné služby radí: šest způsobů, jak naučit děti vyhýbat se nebezpečí
Bývalá agentka tajné služby radí: šest způsobů, jak naučit děti vyhýbat se nebezpečí

Získejte cenné rady od bývalé agentky tajné služby, jak chránit svou rodinu a připravit děti na životní výzvy.

Kurkuma: Přírodní první pomoc při zánětech, bolestech, horečce a dalších potížích
Kurkuma: Přírodní první pomoc při zánětech, bolestech, horečce a dalších potížích

Kurkuma je koření, které pochází z oddenku rostliny Curcuma longa. Jako potravina i lék se bezpečně používá již více než 5 000 let.

Unijní lídři budou řešit nejvyšší posty v EU, nejspíš podpoří von der Leyenovou
Unijní lídři budou řešit nejvyšší posty v EU, nejspíš podpoří von der Leyenovou

Vzhledem k vítězství Evropské lidové strany (EPP) by měla funkci předsedkyně Evropské komise obhájit Ursula von der Leyenová.