Milan Kajínek

3. 8. 2023

Právě jsme se dozvěděli, že platforma YouTube zablokovala (zdroj) náš trailer k dokumentárnímu snímku Neviditelná krize. Ke snímku byly shromažďovány faktické podklady celé měsíce. Je technicky možné, aby YouTube zhodnotil data zveřejněná ve filmu a ověřoval výpovědi lidí postižených vakcínou za dvě hodiny? Na základě čeho platforma rozhodla, že se podle ní jedná o „zdravotnickou dezinformaci“ a trailer zablokovala?

Dokumentární film budete moci od příštího týdne sledovat na našich webových stránkách zde.

INFO: Snímek v původním znění s českými titulky je volně dostupný on-line, pouze je třeba se pro jeho sledování zaregistrovat. Po registraci budete moci snímek zdarma sledovat a vkládat komentáře.

Platforma YouTube, kterou vlastní společnost Google, navíc rozšířila svoji blokaci na celý náš kanál, respektive na dobu jednoho týdne nám zakázala vydávat videa.

Jak se mají k lidem dostat fakta o negativních účincích nových mRNA vakcín, které byly schvalovány ve zrychleném módu? Jak a kde mohou konkrétní lidé vyprávět své příběhy o tom, jak jim vakcinace těmito látkami podlomila zdraví nebo zničila život?

A konečně, kdo dal společnosti Google mandát, aby rozhodovala o tom, co můžeme sledovat a co nikoliv?

Snímek Neviditelná krize neporušuje žádné platné zákony a v rámci novinářské etiky zaznamenává události a předává výpovědi konkrétních žijících lidí pod jejich skutečnou identitou. Proč uživatelé „nesmějí“ ani sledovat trailer, který je zve ke sledování filmu?

Zablokovaný trailer

„Vysvětlení“ YouTube

Platforma YouTube nám zaslala oznámení o tom, že preventivně „odstranila“ náš obsah, protože „možná“ porušuje zásady platformy. Odstranění má podle nich „ochránit komunitu“.

Další argumentací platformy je následující text, kterým byla blokace podepřena: „YouTube nepovoluje obsah, který představuje velké riziko závažného poškození zdraví, protože šíří nepravdivé zdravotní informace o aktuálně podávaných vakcínách schválených místními zdravotnickými úřady a Světovou zdravotnickou organizací (WHO) a potvrzených jako bezpečné a účinné.“

Tedy platforma nám neříká nic jiného než to, že pokud jste jako pacient zažili negativní účinky vakcinace nebo jste jako lékař léčil pacienty s negativními reakcemi či jako expert objevil problémy v oblasti „save and effective“, nemůžete o tom mluvit. A jak říká YouTube, vaše osobní zážitky, zkušenosti z praxe nebo závěry z výzkumu jsou „irelevantní“.

Zdá se, že jediné co můžete podle YouTube říkat je, že jsou vakcíny „bezpečné a účinné“. Je to ale pravda?

Screenshoty z hlášení platformy

Cenzura nejhrubšího zrna

Jak je vám milí čtenáři možná známo, omezování diskuse a výměny informací o tomto tématu není pouze otázkou této jedné platformy, ale jedná se o mnohem širší problém, ke kterému se vyjadřuje řada světových ale i českých kapacit.

V posledních měsících se dostáváme k nezpochybnitelným důkazům, které se naposledy objevily v novém reportu amerických sněmovních republikánů, obsahujícím celé neořezané snímky komunikace významných vědců, kteří se „spikli za účelem potlačení teorie o laboratorním úniku koronaviru z wuchanské laboratoře“.

Skupina vědců okolo doktora Anthonyho Fauciho vědomě lhala s cílem vytvořit dojem a prosadit názor, že virus SARS-CoV-2 je „přírodního původu“, a že „nemohl být laboratorně upraven“ a rovněž, že „nemohl uniknout z laboratoře“. Více…

Dnes již víme, že virus přírodního původu není a s největší pravděpodobností došlo k experimentům s virem ve Wuchanském virologickém institutu a k jeho úniku z laboratoře, což způsobilo celosvětovou pandemii. Více…

Zajímavé je, že právě tato skupina vědců také prosazovala řešení epidemie takzvanými „lockdowny“, které se ukázaly jako ničivé pro ekonomiky zemí, ale málo účinné na stav epidemie. Více…

Stejná skupina vědců společně s dalšími aktéry také tvrdila, že anti-covidové vakcíny zajistí takzvanou „bezinfekčnost“ nebo dokonce „zastaví epidemii“. Dnes již víme, že nic z toho se nezakládalo ani na tehdy známých faktech. Problém spočíval v tom, že vakcínou do svalu nikdy není možné dosáhnout slizniční imunity, a proto se virus dostával do těla sliznicí dále a také jej vakcinovaní lidé dále šířili do další populace.

Nyní zde máme další prohlášení o tom, že vakcíny jsou takzvaně „save and effective“, což znamená, že jsou „bezpečné a efektivní“. A právě s tímto tvrzením je evidentně dokumentární snímek Neviditelná krize v rozporu.

Uvažme však, že snímek pouze shromažďuje výpovědi lidí poškozených vakcínou, názory expertů a výsledky výzkumů prováděných etablovanými a erudovanými vědci. Snímek není nějakou one man show nějakého moderátora, který by sám o sobě něco tvrdil.

Pokud stále ještě hledáte pravdu a uznáváte právo na svobodu slova, svobodu tisku a svobodu informací, prosím odblokujte naše video. Nemá nikomu uškodit. Je pouze dokumentárním zachycením pohnutých příběhů a událostí dnešní doby, které stojí za to znát a stojí za to je vyprávět.

Děkujeme.

Přečtěte si také

COP28 – změny v zemědělství a potravinářství kvůli „klimatickým změnám“. Gates podporuje roušky pro krávy, umělé maso a hmyz
COP28 – změny v zemědělství a potravinářství kvůli „klimatickým změnám“. Gates podporuje roušky pro krávy, umělé maso a hmyz

Na summitu COP28 podepsalo přes 130 zemí v rámci klimatické agendy deklaraci o transformaci v zemědělství a v potravinovém systému. Převratné novinky podporuje Bill Gates, WEF doporučuje hmyz.

Kdy máme skutečně dost?
Kdy máme skutečně dost?

Místo toho, abyste se stále hnali za něčím lepším, naučte se být šťastní a vděční za to, co máte.

Itálie opouští čínský projekt Nové Hedvábné stezky
Itálie opouští čínský projekt Nové Hedvábné stezky

Itálie se stahuje z čínské iniciativy známé také jako Pásmo a stezka (BRI), čímž ambicióznímu projektu komunistického režimu zasadila velkou ránu.

Prosím už ne revoluce, ale kultivace
Prosím už ne revoluce, ale kultivace

Při přemýšlení nad tím, jak se chovat, aby nevznikalo velké množství problémů, často přemýšlím nad otázkou souvislosti mezi úpadkem prosperity a úpadkem morálních hodnot společnosti...

Hunter Biden byl obviněn zvláštním vyšetřovatelem z devíti daňových deliktů
Hunter Biden byl obviněn zvláštním vyšetřovatelem z devíti daňových deliktů

Zvláštní vyšetřovatel oznámil obvinění vůči Hunteru Bidenovi ze tří daňových trestných činů a šesti přečinů v hodnotě 1,4 milionu dolarů z let 2016 až 2019, když místo plnění daňových povinností utrácel miliony za okázalý životní styl a drogy.