Redakce Epoch Times

14. 5. 2022

Delegace republikánských senátorů vedených McConnellem navštívila v Kyjevě ukrajinského prezidenta.

https://www.theepochtimes.com/republican-delegation-led-by-mcconnell-meets-zelenskyy-in-kyiv_4466807.html

Bílý dům 13. května přiznal své nepravdivé tvrzení, že v době nástupu prezidenta Joea Bidena do funkce nebyly vakcíny proti covidu-19 k dispozici, ale opomněl toto tvrzení vymazat.

https://www.theepochtimes.com/white-house-corrects-false-claim-about-covid-19-vaccines_4466658.html

Zpráva sněmovních výborů dochází k závěru, že Emergent BioSolutions, výrobce anticovidových vakcín, se pokoušel skrýt důkazy o kontaminovaných vakcínách.

https://www.theepochtimes.com/covid-19-vaccine-producer-hid-evidence-of-problems-report_4458059.html

Soudce Nejvyššího soudu Samuel Alito řekl posluchačům na právnické fakultě, že mu vadí stanovisko kolegů, které rozšiřuje zaměstnaneckou ochranu pro homosexuály a transsexuály.

https://www.theepochtimes.com/alito-scotus-wrong-to-rule-civil-rights-law-protects-gay-and-transgender-employees_4465354.html

Rodiče v Pensylvánii se na základě žádosti o zveřejnění dokumentů dozvěděli, jak zaměstnanci školy vnucují středoškolákům genderovou ideologii prostřednictvím klubu GSA bez vědomí a souhlasu rodičů.

https://www.theepochtimes.com/parents-uncover-documents-exposing-secret-gender-sexuality-alliance-club-at-pennsylvania-middle-school_4450408.html

Texaský Nejvyšší soud rozhodl, že stát může pokračovat ve vyšetřování rodičů za „zneužívání dětí“ v případě, že transgenderovým dětem pomáhají s hormonálními léky.

https://www.theepochtimes.com/texas-supreme-court-allows-child-abuse-investigations-of-parents-of-transgender-children_4465627.html

Studie zahradnických trendů ukázala, že 62 % Američanů plánuje letos na svých zahradách pěstovat více zemědělských plodin.

https://www.theepochtimes.com/study-shows-62-percent-of-americans-will-plant-more-in-gardens-this-year_4465509.html

Elon Musk si v pátek vzal na mušku prezidenta Bidena. Napsal na Twitter, že Bidenovou chybou je, že „si myslí, že byl zvolen, aby transformoval zemi“, ale „ve skutečnosti všichni chtěli jen méně dramatu“.

https://www.theepochtimes.com/elon-musk-says-biden-wrong-to-think-he-was-elected-to-transform-the-country_4464694.html