Redakce Epoch Times

27. 12. 2022

Na sociálních sítích se rozhořela kritika kvůli objevení se mimořádně názorných sexuálních videí a komentářů drag queen transvestity, kterého prezident Joe Biden v prosinci pozval do Bílého domu, aby pomohl s oslavou jeho podpisu zákona o sňatcích párů stejného pohlaví.
https://www.theepochtimes.com/white-house-drag-queen-invitees-lewd-comments-and-videos-spark-social-media-outrage_4941366.html

Exprezident Donald Trump prozradil, že jeho dcera Ivanka Trumpová a manžel Jared Kushner nebudou pracovat na jeho kampani 2024.
https://www.theepochtimes.com/trump-makes-announcement-on-if-jared-kushner-ivanka-joining-2024-campaign_4947197.html

Úřad arizonského státního tajemníka a okres Maricopa v pondělí požádaly soudce o sankce pro republikánskou kandidátku na guvernérku Kari Lakeovou poté, co soudce o víkendu zamítl její volební žalobu na Hobbsovou a okres Maricopa.
https://www.theepochtimes.com/katie-hobbs-and-maricopa-county-ask-judge-for-sanctions-against-kari-lake-her-lawyers_4945853.html
63 % Američanů chce, aby Kongres vyšetřil cenzuru FBI na Twitteru. Ukázal to nový průzkum veřejného mínění provedený organizací Rasmussen v reakci na zveřejnění Twitter Files.
https://www.theepochtimes.com/poll-63-percent-of-americans-want-fbi-censorship-of-twitter-investigated_4945572.html

Přestože masivní sněhová bouře Eliot se po Spojených státech již přehnala, aerolinky SouthWest zrušily i v následujících dnech tisíce letů. Ministerstvo dopravy bude „neakceptovatelnou míru zrušených a opožděných letů“ vyšetřovat.
https://www.theepochtimes.com/us-dot-to-probe-southwest-airlines-unacceptable-performance-after-winter-storm_4947257.html

Úředníci imigrační a celní policie nejsou schopni dohledat žádné záznamy o 378 000 nelegálních přistěhovalcích, kteří byli po zadržení zařazeni do federálního programu pro ilegály vpuštěné do vnitrozemí; tvrdí to organizace Transactional Records Access Clearinghouse.
https://www.theepochtimes.com/ice-cant-locate-records-of-378000-detainees_4945750.html

Zpráva protidrogového oddělení uvádí, že v roce 2022 bylo dosud zabaveno v USA celkem 380 milionů dávek fentanylu. Z toho 10 % v Kalifornii, což by stačilo na předávkování poloviny tamního obyvatelstva.
https://www.theepochtimes.com/la-seized-enough-fentanyl-in-2022-to-kill-half-of-california_4947522.html

Kalifornský geoinženýrský start-up začíná v Mexiku s projektem vypouštění meteorologických balónů schopných uvolňovat do zemské atmosféry reflexní částice síry s cílem bojovat proti změně klimatu. Nebere však v úvahu možné negativní důsledky takového počínání.
https://www.theepochtimes.com/geoengineering-startup-begins-releasing-sulfur-particles-into-atmosphere-in-attempt-to-stop-climate-change_4947193.html