Polští vojáci, kteří v sebeobraně varovně stříleli na hranici s Běloruskem, skončili v poutech
Pobouření v Polsku vyvolalo počínání vojenské policie, která zatkla a v poutech odvedla tři vojáky poté, co na polsko-běloruské hranici vypálili výstražné výstřely – nejprve do vzduchu a pak v sebeobraně i do země – před blížící se skupinou asi pěti desítek migrantů vyzbrojených různými předměty.
Pro vložení na váš web používající WordPress, zkopírujte a vložte tuto adresu URL
Pro vložení obsahu, zkopírujte a vložte tento kód na váš web