ALL Festival Alchymistické Litoměřice – letos na téma: naplněný osobní a pracovní život. (allfest.cz)
ALL Festival Alchymistické Litoměřice – letos na téma: naplněný osobní a pracovní život. (allfest.cz)
Již čtvrtým rokem probíhá v našem kraji originální festival Alchymistické Litoměřice, letos na téma naplněný osobní a pracovní život. Inspirujte se 18.–20. května vždy od 9.00 do 22.00h od předních odborníků, koučů a úspěšných českých i zahraničních osobností, které i letos festival navštíví. Můžete se těšit na Jaroslava Duška, Tomáše Kluse, Marka Džirasu, Lauru Janáčkovou, Radkina Honzáka, Jarmilu Klímovou, Veroniku Vieweghovou, Libora Malého, Viliama Poltikoviče, Maoka a mnoho dalších.

Duchovní přesah a neobyčejná atmosféra, prostor pro osobní transformaci, změnu, sdílení a setkávání jistě osloví i vaše srdce. Zažijte něco neobvyklého a přijďte si vyzkoušet vzdělávání s hlubokým prožitkem.

20180417-all
(allfest.cz)

Originální program v 11 přednáškových sálech, více než 100 přednášejících, 100 prodejních stánečků, koncerty, divadelní představení, módní přehlídky, umělecké výstavy, poradny, mentoring, dílničky, dětské koutky, cvičení nebo zdravé občerstvení zaujmou každého návštěvníka.

Program začíná již od pátečního rána, kdy je dopoledne zaměřeno především na děti, mladistvé a seniory, školy i školky a potrvá až do pozdního večera, kdy je zakončen slavnostním gALLa večerem s tanečními koncerty a módní přehlídkou. V sobotu a neděli je program věnován hlavnímu tématu naplněný pracovní a osobní život.

Každým rokem je ALLfest zaměřen na aktuální téma. Když se ohlédneme za prvním ročníkem, jehož obsahem byla lidskost a spolupráce, v roce 2016 ekologie a soběstačnost, loni léčení a terapie, musíme letos do svých životů přinést rovnováhu i mezi prací a rodinou, abychom se v příštím roce plně věnovali tématu lásky, vzájemnosti a empatie.

Veškeré informace a velmi bohatý program na www.allfest.cz.

20180417-all2

20180417-all4


Líbil se vám tento článek? Podpořte nás prosím jeho sdílením na sociálních sítích.