Joshua Philipp

20. 7. 2022

Celý pořad můžete sledovat zde

Pořad vysílá v angličtině.


Za vládními omezeními v Nizozemsku, která by mohla přinutit farmy k uzavření, stojí loňská dohoda mezi vedením země a Světovým ekonomickým fórem (WEF). V době, kdy země zavádí omezení, která nutí zemědělce ukončit činnost, a kdy se protesty šíří po celé Evropě, vyvolává vládní dohoda o novém potravinovém systému otázky, zda za ní nestojí hlubší záměr.

Patří sem programy v rámci potravinových inovačních center Světového ekonomického fóra a jeho iniciativy jeho Aliance pro potravinové akce, která byla nastavena tak, aby odpovídala summitu OSN o potravinových systémech, a byla propojena s jeho pokyny Agendy 2030 týkajícími se cílů udržitelného rozvoje.

Hovoříme také s trenérem Joem Kennedym a právníkem First Liberty Institute Jeremym Dysem o jejich nedávném vítězství u Nejvyššího soudu USA, kde obhájili právo trenéra Kennedyho na to, aby se mohl modlit na veřejnosti jako trenér fotbalového týmu na střední škole. Školní obvod ve státě Washington jej vyhodil za to, že po zápasech se vždy pomodlil na 50-yardové čáře, čili uprostřed hřiště.

V živě vysílaných otázkách a odpovědích s moderátorem pořadu Crossroads Joshuou Philippem budeme diskutovat o těchto a dalších tématech a odpovídat na dotazy z publika.