Blížící se konec fiskálního roku bude ve znamení bitvy v Kongresu o schválení dodatečných prostředků na chod vlády. Současná podoba schváleného rozpočtu totiž nestačí. Republikánská sněmovní frakce Freedom Caucus již avizovala, že bez začlenění zákona o bezpečnějších hranicích do rozpočtové rezoluce navýšení prostředků nepodpoří.

https://www.theepochtimes.com/us/congress-gears-up-for-spending-fight-as-government-shutdown-looms-5482567

Donald Trump zvažuje, zda se účastnit dalších debat v rámci republikánských primárek. První vypustil s tvrzením, že jej už všichni znají, a místo toho byl ve stejném čase vysílán jeho rozhovor s Tuckerem Carlsonem. Další debata prezidentských kandidátů je v plánu 27. září.

https://www.theepochtimes.com/us/trump-suggests-he-might-take-part-in-future-republican-primary-debates-5484815

Právnička a bývalá prokurátorka Sidney Powellová, která je spolu-obžalovanou v případě vedeném proti Donaldu Trumpovi a dalším osmnácti lidem v Georgii, sdělila, že v obžalobě jsou uvedena nepravdivá tvrzení.

https://www.theepochtimes.com/us/sidney-powell-alleges-falsehoods-in-georgia-trump-indictment-5484456

Soudce Scott McAfee, který bude na proces v Georgii dohlížet, oznámil, že ze soudní místnosti umožní televizní vysílání.

https://www.theepochtimes.com/us/trump-election-trial-will-be-televised-georgia-judge-says-5484846

Nedávné zaseknutí lídra senátních republikánů Mitche McConnella znovu vyvolalo diskuze o zavedení věkových limitů pro všechny, kteří se ucházejí o politickou funkci.

https://www.theepochtimes.com/us/new-debate-rages-over-age-limits-for-politicians-after-mcconnells-latest-freeze-5484830

Ministerstvo obrany oznámilo, že spouští webovou stránku, která bude poskytovat informace o všech odtajněných záznamech o UFO.

https://www.theepochtimes.com/us/ufo-disclosure-goes-digital-pentagon-launches-online-hub-for-declassified-reports-5484744

Texaský nejvyšší soud vydal včera rozhodnutí, kterým posvětil, aby vstoupil v platnost zákon zakazující transgenderové zákroky u dětí. Zákon byl doteď předmětem soudních sporů.

https://www.theepochtimes.com/us/texas-supreme-court-orders-child-sex-change-ban-to-enter-into-force-5484374

Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí varovalo, že roste počet lidí, kteří se předávkovali a zemřeli na následky falešných léků na předpis.

https://www.theepochtimes.com/us/cdc-issues-warning-on-counterfeit-drugs-flooding-the-us-5484384