„Příběh 6. ledna se zásadně mění podle toho, kdo ho vypráví,“ říká Joshua Philipp, moderátor pořadu Crossroads, v novém dokumentárním filmu „Skutečný příběh 6. ledna“ z produkce Epoch Times, který bude mít premiéru 22. 7. Američané byli podle Philippa o protestech u amerického Kapitolu informováni pečlivě vytvořeným narativem.

https://www.theepochtimes.com/epoch-tv-to-premiere-the-real-story-of-jan-6-on-friday-july-22_4601269.html

„Do důchodu se nechystám.“ Hlavní lékařský poradce Bílého domu Anthony Fauci v úterý upřesnil, že neplánuje odejít do důchodu poté, co v pondělí uvedl, že se chystá odstoupit z vládní funkce na konci funkčního období prezidenta Joea Bidena.

https://www.theepochtimes.com/fauci-responds-to-reports-on-him-leaving-says-hes-not-going-to-retire_4607488.html

Republikánský senátor Josh Hawley se domnívá, že je „dávno na čase“, aby ministerstvo obrany a další federální úřady přestaly spolupracovat s poradenskými firmami, jako je McKinsey, které mají smlouvy i s čínskou vládou.

https://www.theepochtimes.com/hawley-proposal-targets-federal-consultants-who-also-work-for-china_4607132.html

Letní tábor v Portlandu ve státě Oregon nabízí dětem možnost stát se začínajícími bojovníky za sociální spravedlnost. Děti se zde mají zamýšlet nad „nadřazeností bílé rasy“ a učit se skandovat hesla Black Lives Matter o tom, že je třeba dostat „vraždící policisty do vězení“.

https://www.theepochtimes.com/antifa-summer-camp-in-portland-teaches-anarchy-to-children_4607295.html

Portland, kde se v roce 2020 konaly masové protesty kvůli smrti George Floyda, zaznamenal za poslední 3 roky nárůst násilné kriminality.

https://www.theepochtimes.com/portland-sees-surge-in-violent-crime-over-last-3-years_4606800.html

Zásoby kojenecké výživy v USA jsou stále na nejnižší úrovni, a to i přes snahu Bidenovy administrativy dovážet do Spojených států zásilky z jiných zemí.

https://www.theepochtimes.com/baby-formula-stocks-remain-low-despite-biden-admin-operation_4606796.html

CDC zatajuje jména zaměstnanců, kteří pracují na bezpečnosti vakcín. Přední americká zdravotnická agentura odmítá uvést, kteří zaměstnanci pracují v týmech pro bezpečnost vakcín a analyzují informace z databáze hlášení nežádoucích účinků VAERS, což vyvolává kritiku ze strany dozorčích skupin.

https://www.theepochtimes.com/exclusive-cdc-shielding-names-of-employees-working-on-vaccine-safety_4607006.html

Demokraté v Senátu nemají jednotný názor na plán sněmovních demokratů na rozšíření Nejvyššího soudu. Plán, který je obsažen v návrhu zákona o soudnictví poslance Hanka Johnsona, by měl soud rozšířit o čtyři nová místa.

https://www.theepochtimes.com/senate-democrats-divided-over-house-democrats-plan-to-expand-scotus_4607298.html