Redakce Epoch Times

2. 11. 2023

Viceprezidentka Kamala Harrisová oznámila, že Bidenova administrativa se chystá vypracovat „Národní strategii boje proti islamofobii“, první svého druhu.

https://www.theepochtimes.com/us/white-house-announces-national-strategy-to-counter-islamophobia-5521621

Prezident Joe Biden řekl včera novinářům na tiskové konferenci, že podporuje „pauzu“ v bojích mezi Izraelem a Hamásem, která by umožnila propuštění rukojmích.

https://www.theepochtimes.com/world/biden-says-he-supports-pause-in-israel-hamas-conflict-to-enable-release-of-hostages-5521689

Vivek Ramaswamy říká, že nastal čas, aby se Amerika vrátila k jaderné energii, a že být odpůrcem fosilních paliv a jádra zároveň je pokrytecké.

https://www.theepochtimes.com/article/vivek-ramaswamy-says-its-time-for-us-to-return-to-nuclear-energy-5521311

Demokratičtí starostové několika metropolí s chráněneckým statusem pro ilegální přistěhovalce požádali federální vládu o 5 miliard dolarů, aby jim pomohla nést obří náklady spojené s jejich přílivem.

https://www.theepochtimes.com/us/mayors-from-sanctuary-cities-demand-5-billion-in-taxpayer-funds-to-help-with-illegal-immigration-crisis-5521871

Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí vydalo upozornění na nedostatek léků proti onemocnění dolních dýchacích cest u novorozenců a kojenců.

https://www.theepochtimes.com/health/cdc-issues-alert-on-shortage-of-key-childrens-medication-5521830

Druhý příjemce geneticky modifikovaného prasečího srdce zemřel šest týdnů po transplantaci.

https://www.theepochtimes.com/health/2nd-transplant-recipient-of-genetically-modified-pig-heart-dies-5521755