Redakce Epoch Times

21. 8. 2022

Reportér Epoch Times Jeff Carlson se snaží přijít na skutečný důvod, který stál za razii FBI u Trumpa. Dle některých indicií se domnívá, že zátah zřejmě souvisel s odtajněním a potenciální veřejnou prezentací informací týkajících se Spygate a Trumpovy žaloby proti Hillary Clintonové, DNC a představitelům FBI.

https://www.theepochtimes.com/spygate-docs-and-trumps-rico-lawsuit-exploring-the-real-reasons-behind-the-fbi-raid_4676237.html

Michael Flynn, generál ve výslužbě a bývalý Trumpův poradce, řekl v rozhovoru na EpochTV, že Trump se bude bránit a politické pronásledování se pro něj stalo osobním.

https://www.theepochtimes.com/gen-flynn-on-trump-hes-like-me-hes-gonna-fight-back-political-persecutions-made-it-personal_4676578.html

Federální soudce natrvalo zrušil moratorium Bidenovy administrativy z března 2021, kterým chtěla vláda zakázat nové těžební pronájmy pro ropu a zemní plyn na federální půdě.

https://www.theepochtimes.com/judge-permanently-blocks-biden-oil-and-gas-leasing-pause-in-13-states_4677978.html

Dle analýzy organizace Federation for American Immigration Reform bylo od nástupu prezidenta Bidena do funkce dodnes zadrženo na hranicích téměř pět milionů ilegálů. Včetně asi 900 000 ilegálů, kteří se zadržení vyhnuli.

https://www.theepochtimes.com/4-9-million-illegal-aliens-crossed-us-border-in-18-months-since-biden-took-office-report_4678365.html

Americký ministr zahraničí Antony Blinken v telefonátu s jihokorejským ministrem zahraničí Park Jinem v pátek prohlásil, že Washington je odhodlán bránit Korejskou republiku a Japonsko. Rozhovor se uskutečnil po nedávném sporu mezi Jižní Koreou a Čínou kvůli umístění americké protiraketové obraně na poloostrově.

https://www.theepochtimes.com/us-committed-to-defending-south-korea-and-japan-blinken_4677715.html

Na texaských veřejných školách se budou v důsledku zákona schváleného minulý rok instalovat nápisy „Věříme v Boha“ (In God We Trust). Jde o motto USA, které se používá i na bankovkách.

https://www.theepochtimes.com/in-god-we-trust-signs-going-up-in-more-texas-schools_4677494.html

Organizace Planned Parenthood plánuje před listopadovými volbami nalít rekordní částku 50 milionů dolarů pro-potratovým kandidátům.

https://www.theepochtimes.com/planned-parenthood-to-spend-record-50-million-in-midterm-elections_4670245.html

Národní institut pro zdraví ukončil jeden grant udělený organizaci EcoHealth Alliance na výzkum netopýřích koronavirů ve Wuchanském institutu virologie.

https://www.theepochtimes.com/us-national-institutes-of-health-halting-money-from-grant-from-lab-in-wuhan-china_4677485.html

Související témata