Redakce Epoch Times

27. 6. 2023

Federální agentura pro kybernetickou bezpečnost se snažila zakrýt své cenzurní praktiky, kterých se měla dopouštět v nekalé spolupráci s technologickými giganty a vládou financovanými třetími stranami. Toto obvinění přináší předběžná zpráva republikány vedeného sněmovního justičního výboru a podvýboru pro vyšetřování zneužívání moci federální vládou.

https://www.theepochtimes.com/us/cisa-tried-to-cover-up-domestic-censorship-big-tech-collusion-house-report-5358780.html

Podle nového průzkumu NBC News klesla přízeň viceprezidentky Kamaly Harrisové mezi Američany na rekordní minimum. Kolem 49 procent má na Harrisovou velmi negativní nebo spíše negativní názor a jen 32 procent má na viceprezidentku velmi pozitivní nebo spíše pozitivní názor.

https://www.theepochtimes.com/us/kamala-harris-viewed-unfavorably-among-50-percent-of-american-voters-nbc-news-poll-5359200.html

Demokratický kandidát na prezidenta Robert Kennedy ml. dnes vzkázal fanouškům, že potřebuje jejich pomoc kvůli tomu, že si „znepřátelil všechny dárce s velkými penězi“. I když má nadějné preference, dosud vybral na svou kampaň pouhé čtyři miliony dolarů.

https://www.theepochtimes.com/us/rfk-jr-reveals-hes-alienated-big-money-democratic-donors-5359188.html

Floridský guvernér Ron DeSantis včera v Texasu představil svůj 35bodový plán pro zabezpečení hranic v případě, že bude zvolen prezidentem. Od prvního dne chce pracovat na zastavení přílivu uprchlíků, výstavbě zdi, zpřísnění politiky a pohnání kartelů k odpovědnosti.

https://www.theepochtimes.com/us/desantis-pledges-action-and-lots-of-it-at-the-nations-borders-5358072.html

Federální soudkyně v pondělí nevyhověla zvláštnímu vyšetřovateli Jacku Smithovi, který žádal o utajení 84 jmen na seznamu svědků v případu vedeném proti Trumpovi a týkajícím se utajovaných dokumentů.

https://www.theepochtimes.com/us/judge-in-trump-documents-case-denies-special-counsel-jack-smiths-request-to-seal-witness-list-5358549.html

Jordan Poyer z týmu Buffalo Bills odvolal svou účast na charitativní golfové akci pro celebrity, která se má konat na jednom z golfových hřišť Donalda Trumpa. Podle hráče šlo o „vnější tlaky“.

https://www.theepochtimes.com/sports/buffalo-bills-player-cancels-charity-golf-event-at-trump-venue-citing-external-pressures-5357704.html

Slavným pizzeriím v New York City možná brzy odzvoní. Poté, co představitelé metropole zakázali sporáky na plyn, chtějí se zaměřit na zákaz zařízení, která spalují dřevo a dřevěné uhlí.

https://www.theepochtimes.com/us/after-banning-gas-stoves-new-york-city-goes-after-wood-and-coal-fired-pizzerias-5359038.html

Policie v New Hampshire zatkla minulý týden prvního transgenderového státního zákonodárce v USA, Stacie-Marie Laughtona, za šíření snímků sexuálního zneužívání dětí.

Pivo Bud Light zaznamenalo další propad – dosud nejhorší. Údaje společností Bump Williams Consulting a NielsenIQ ukazují, že v týdnu končícím 17. června klesly jeho prodeje ve srovnání se stejným obdobím minulého roku o 28,5 procenta. To je skoro dvouprocentní propad oproti předchozímu – do té doby nejhoršímu – týdnu.

https://www.theepochtimes.com/business/bud-light-hits-new-weekly-sales-low-after-dylan-mulvaney-boycott-5359175.html