Redakce Epoch Times

6. 12. 2021

Videohovor mezi prezidenty USA a Ruska kvůli stupňujícímu se napětí na ukrajinské hranici se bude konat v úterý 7. prosince.

https://www.theepochtimes.com/biden-putin-prepared-to-talk-next-week-amid-ukraine-tensions-russia_4139144.html

Ministr obrany Lloyd Austin v sobotu varoval, že opakovaná vojenská letecká aktivita čínského režimu v blízkosti Tchaj-wanu se zdá být „nácvikem“ budoucích vojenských operací proti ostrovu.

https://www.theepochtimes.com/pentagon-chief-warns-chinas-military-sorties-are-like-rehearsal-for-future-operations-against-taiwan_4139522.html

Ministerstvo zahraničí podpořilo rozhodnutí Světové tenisové asociace zrušit turnaje v Číně kvůli skandálu kolem sexuálního zneužívání čínské tenistky komunistickým pohlavárem a jejímu umlčování.

https://www.theepochtimes.com/us-backs-womens-tennis-association-in-boycotting-china-over-peng-shuai_4139249.html

Federální soud 6. okrsku zamítl žádost federální vlády o převedení případu žaloby týkající se povinného očkování proti covidu-19 v soukromé sféře na jiný soud.

https://www.theepochtimes.com/6th-circuit-court-rules-against-biden-administration-in-osha-vaccine-mandate-lawsuit_4138876.html

Epidemiolog z Yale, profesor H. Risch, v pořadu ATL na Epoch TV sdělil, že pandemie covidu-19 je pandemie strachu vyvolaná osobami, jež byly v loňském roce na formálních vedoucích pozicích.

https://www.theepochtimes.com/covid-19-a-pandemic-of-fear-manufactured-by-authorities-yale-epidemiologist_4106244.html

V rozhovoru pro NTD řekl doktor O. Hamada, pracující na pohotovosti, že vzhledem k tomu, že omikron způsobuje v Jižní Africe průběh onemocnění srovnatelný s běžnou chřipkou, může posloužit jako dobrý nástroj pro přirozenou imunitu.

https://www.theepochtimes.com/er-doctor-omicron-may-provide-natural-immunity-with-mild-symptoms_4139482.html

Ředitelka CDC dnes na ABC potvrdila, že FDA jedná o vývoji vakcín zaměřených specificky proti omikronu.

https://www.theepochtimes.com/cdc-director-fda-in-discussions-to-authorize-omicron-specific-vaccine_4139677.html

Celníci v Kalifornii zabavili minulý měsíc z jediné kontejnerové lodi přes 13 000 kusů padělaných  značkových produktů, které připluly z Číny.

https://www.theepochtimes.com/over-13000-fake-designer-products-from-china-seized-holiday-shoppers-told-to-beware_4138427.html

Federální soud v uplynulém týdnu rozhodl ve prospěch kalifornského zákazu velkokapacitních zásobníků do zbraní. Zvrátil tak opačné rozhodnutí soudu nižší instance, který onen zákaz označil za protiústavní.

https://www.theepochtimes.com/federal-appeals-court-upholds-california-ban-on-large-high-capacity-ammunition-magazines_4132662.html

Bývalý prezident D. Trump včera oznámil, že do jeho připravované sociální sítě zainvestují nejmenovaní investoři jednu miliardu $.

https://www.theepochtimes.com/trump-says-investors-will-invest-1-billion-in-his-social-media-group_4139193.html

CNN v sobotu oznámila propuštění moderátora Chrisa Cuoma, bratra bývalého guvernéra New Yorku Andrewa, kterému Chris pomáhal ze své pozice v médiích.

https://www.theepochtimes.com/cnn-fires-anchor-chris-cuomo-following-indefinite-suspension_4139284.html

💎Vážení čtenáři, diváci, naší prací vyplňujeme mezery na českém trhu s informacemi. Sledujeme události v Číně i v USA z nezávislého úhlu. Podporujeme tradiční kulturu a vzestup morálních hodnot.