Dokumentární snímek je veřejně dostupný pro všechny uživatele, kteří si aktivují registraci.

Oficiální webové stránky filmu

Originální dokumentární snímek televize NTD a deníku The Epoch Times

Snímek je natočen v anglickém jazyce s českými titulky, které přeložili Aneta Novotná Šírková a Petr Šírek.

V podmínkách celosvětové pandemie byly vakcíny proti onemocnění covid-19 zavedeny na základě povolení k nouzovému použití po mnohem kratší době testování, než je obvyklé. Miliony lidí si vyhrnuly rukávy, protože jim bylo řečeno, že přispívají k ukončení pandemie. Pro některé to však neproběhlo podle očekávání.

Neviditelná krize je celovečerní dokumentární film, který přináší intimní, necenzurovaný pohled do života těch, kteří žijí s vysilujícími následky vakcín proti covidu-19. Svěže, upřímně a komplexně zkoumá problematiku stížností na poškození anticovidovou vakcínou, a to prostřednictvím rozhovorů s odborníky, výpovědí informátorů a vládních zdravotnických statistik.

Jedná se o dokument o lidech, nikoliv o politice.

Pacienti v dokumentu trpěli závažnými reakcemi na očkování a jejich zdravotní stav se vymkl kontrole. Když se obrátili na systém veřejného zdravotnictví a farmaceutické společnosti s žádostí o pomoc a podporu, místo aby byli uznáni, ošetřeni a studováni, byli ignorováni, cenzurováni a označováni za „antivaxery“, přestože očkování podstoupili. Tito pacienti nejsou v žádném případě ojedinělými případy. Svět je svědkem rostoucí epidemie poškození vakcínou proti covidu-19, kterou již nelze ignorovat.

Naštěstí se malá komunita lékařů odvážně snaží odhalit záhadu těchto poškození a způsob jejich léčby. I oni byli šokováni tím, že se ocitli mimo hlavní proud lékařské komunity, a to jen proto, že vykonávali to, k čemu je každý lékař vyškolen.

V konečném důsledku je však Neviditelná krize příběhem naděje a triumfu. Navzdory všemu, co zažili, se tato skupina naučila spoléhat sama na sebe a spolupracovat, aby našla pomoc. Odhodlaní, zásadoví a překvapivě pozitivní lidé skutečně ztělesňují houževnatého lidského ducha.

Pro ty, kteří trpí v tichosti, začíná naděje už jen tím, že je jim dána možnost mluvit a dokumentární snímek „Neviditelná krize“ přináší právě jejich hlasy a svědectví.

TIP: Panelová diskuse s Dr. Robertem Malonem, Dr. Paulem Marikem, Brianne Dressenovou, Angelou Wulbrechtovou, Cindy Drukierovou a Janem Jekielkem. Sledujte zde.