Redakce Epoch Times

22. 7. 2022

Celý dokument můžete sledovat zde

Premiéra: 22. července 2022.

Snímek je v anglickém jazyce.


TÉMA: 6. ledna 2021

„Příběh 6. ledna se zásadně mění podle toho, kdo ho vypráví,“ říká Joshua Philipp, moderátor pořadu Crossroads, v novém dokumentárním filmu „Skutečný příběh 6. ledna“ z produkce deníku The Epoch Times. Američané byli podle Philippa o protestech u amerického Kapitolu informováni pečlivě vytvořeným narativem.

Pomocí mnoha kamerových záběrů z události ze 6. ledna 2021, kdy budovu sídla amerického Kongresu obklopily tisíce lidí, kteří protestovali proti „volebním podvodům“ během prezidentských voleb v roce 2020, můžete nahlédnout pozadí události, která poznamenala poslední prezidentské volby v USA.

Deník The Epoch Times uskutečnil řadu rozhovorů s účastníky události a analytiky, kteří událost podrobně sledovali a vyhodnocovali. Je čas, abyste se dozvěděli skutečný příběh o tom, co se stalo před budovou Kapitolu.

Verze mainstreamových médií

Ačkoli bylo nastoleno vyprávění, že to, co se toho dne odehrálo, bylo povstání, klíčové události a svědci byli až dosud ignorováni. Dokument přináší nepřikrášlený pohled na použití policejní síly a na úmrtí, která byla do jisté míry jejím důsledkem. Nový dokumentární snímek klade těžké otázky o tom, kdo byl toho dne za vzniklý chaos zodpovědný.

Co se skutečně stalo 6. ledna?

Zatímco prach z 6. ledna 2021 už dávno odvál, na jeho místě se objevila kouřová clona, která zastírá skutečné události. Byl nastolen pečlivě vytvořený příběh, který tvrdí, že události toho dne se rovnaly „násilnému povstání“. Toto tvrzení však neodpovídá faktům.

Dokumentární film nazvaný Skutečný příběh 6. ledna přináší objektivní pohled na to, co se stalo, očima těch, kteří byli u toho. Epoch Times přináší první ucelený pohled na to, co se onoho dne skutečně stalo. Pravda se nedá utajit.

Jsme cenzurováni

Přestože je tento dokument průlomový v tom, že poskytuje kompletní přehled o tom, co se 6. ledna stalo, čelíme při jeho zveřejnění faktu, že deník The Epoch Times byl cenzurován a potlačován velkými technologickými společnostmi.

Při šíření tohoto dokumentu se The Epoch Times spoléhá na vlastní Epoch TV a další nezrušitelné platformy, které šíří pravdivé informace. Pokud uznáte za vhodné, a bude-li se vám dokument líbit, postavte se za svobodu slova a postavte se proti cenzuře tím, že dokument budete sdílet s co největším počtem lidí.

TIP: Časová osa událostí kolem „útoku na Kapitol“ 6. ledna 2021

Související témata