Dnes zveřejněné údaje CDC ukazují, že efektivita anticovidové vakcíny proti hospitalizaci po 90 dnech od očkování padá do negativních čísel. U těchto očkovaných je tedy vyšší pravděpodobnost hospitalizace.

https://www.theepochtimes.com/health/covid-vaccinated-more-likely-to-be-hospitalized-cdc-data_5335428.html

Prezident Biden včera vetoval rezoluci, která měla negovat nový standard federální Agentury pro životní prostředí zpřísňující emisní normy pro kamiony.

https://www.theepochtimes.com/biden-vetoes-gop-measure-to-roll-back-feds-new-heavy-duty-truck-pollution-rule_5333437.html

Již tři roky se snaží Judicial Watch a Daily Caller získat záznamy Joea Bidena z dob, kdy působil jako senátor. Univerzita Delaware, ve které je uloženo 1850 krabic archivních záznamů a 415 gigabajtů dat však žádosti dle zákona o svobodném přístupu k informacím nechce vyhovět. O při bude jednat delawarský Nejvyšší soud.

https://www.theepochtimes.com/battle-over-bidens-senate-records-continues-in-delawares-supreme-court_5333612.html

A žádost o přístupu k informacím ještě jednou. Organizace Media Research Center oznámila, že se jí podařilo získat dokumenty, které ukazují, že federální finanční prostředky přidělené ministerstvu domácí bezpečnosti na program pro prevenci násilí a terorismu byly použity k cílení na konzervativce, křesťany a republikány.

https://www.theepochtimes.com/government-allegedly-targets-conservatives-and-christians-as-terrorists-watchdog_5333841.html

Sněmovna reprezentantů schválila návrh zákona, podle něhož by důležité předpisy ministerstev a federálních agentur musel schválit Kongres. Republikány navržený zákon tak reaguje na některé kontroverzní předpisy, které se Kongres pokusil legislativně zvrátit, ale narazil na veto prezidenta.

Starosta Miami Francis Suarez oficiálně podal žádost o republikánskou nominaci na prezidenta. Suarez působil jako podnikový a realitní právník a bývalý městský komisař. Charakterizuje se jako nový typ lídra, který dokáže inspirovat lidi.

https://www.theepochtimes.com/miami-mayor-francis-suarez-files-paperwork-to-run-for-gop-presidential-nomination_5334614.html

Texaský guvernér Abbott oznámil, že jeho stát vyslal do Los Angeles první autobus s nelegálními migranty. Celkem už Texas vyslal do států a měst s chráněneckým statusem pro uprchlíky již přes 21 000 ilegálů.

https://www.theepochtimes.com/first-busload-of-illegal-immigrants-arrives-in-los-angeles-from-texas_5334780.html

Republikánský guvernér Nevady Joe Lombardo se vydal opačnou cestou než ostatní straničtí guvernéři. Podepsal zákon, který ukládá zdravotním pojišťovnám povinnost hradit transgenderové operace.

https://www.theepochtimes.com/nevadas-gop-governor-signs-bill-requiring-health-insurance-to-cover-transgender-surgery_5332811.html

Během pouhých čtyř let vzrostl na veřejných školách v New Jersey počet nebinárních studentů o 4200 %. Data zveřejnil státní úřad pro vzdělání, který je každoročně sbírá.

https://www.theepochtimes.com/new-jersey-schools-report-more-than-4200-percent-increase-in-nonbinary-students-in-four-years_5323777.html


Bojkot Bud Lightu sesadil v květnu toto pivo z první příčky nejprodávanějšího piva v USA. Na výsostné pozici jej nahradil Modelo Especial od Constellation Brands.

https://www.theepochtimes.com/bud-light-is-no-longer-the-no-1-beer-in-america_5335455.html

Národní asociace hudebních vydavatelů žaluje Twitter o 250 milionů dolarů za údajné porušení autorských práv u 1700 skladeb.

https://www.theepochtimes.com/music-publishers-sue-twitter-for-250-million-over-alleged-copyright-infringement_5335121.html