Redakce Epoch Times

23. 4. 2022

Po zveřejnění nahrávky, ve které šéf sněmovních republikánů McCarthy řekl, že by vyzval tehdejšího prezidenta Trumpa k rezignaci, pokud by vůči němu impeachment prošel, se Donald Trump vyjádřil, že jejich vztah tím neutrpěl.

https://www.theepochtimes.com/trump-says-relationship-with-mccarthy-not-damaged-by-call_4422658.html

V reakci na žádost zvláštního vyšetřovatele Durhama o poskytnutí dokumentů DNC a kampaně  Clintonové, byla podána smršť petic, návrhů a protinávrhů s cílem informace neposkytnout.

https://www.theepochtimes.com/court-filings-draw-first-statements-from-three-key-democratic-players-in-sussmann-probe_4419628.html

Arizonský soudce zamítl žaloby socialistických skupin, které se snažily učinit nezpůsobilými k výkonu funkce republikánské kongresmany Gosara a Biggse.

https://www.theepochtimes.com/arizona-judge-dismisses-lawsuits-aimed-at-disqualifying-reps-gosar-biggs_4422670.html

Poté, co Trump podpořil v primárkách v Ohiu J. D Vancea, skupina opozičních republikánů ve státě vyzývá voliče, aby bojkotovali dnešní Trumpovo shromáždění.

https://www.theepochtimes.com/republican-group-urges-boycott-of-april-23-trump-rally_4422183.html

Na některých veřejných středních školách jsou vedeny místnosti – utajované před rodiči – ve kterých jsou transgender oblečení a doplňky, do kterých se studenti převlékají po příchodu do školy a před odchodem domů se převlékají.

https://www.theepochtimes.com/more-secret-gender-transition-closets-discovered-in-public-schools_4414184.html

Stát Texas podal v pátek žalobu na administrativu prezidenta Bidena a vyzval federální soud, aby odložil nebo zablokoval blížící se ukončení „hlavy 42“, díky níž bylo možné snáze vyhošťovat ilegály kvůli covidu.

https://www.theepochtimes.com/texas-sues-biden-administration-over-plans-to-scrap-title-42_4421312.html

Floridský guvernér DeSantis podepsal návrh zákona, který odebral zábavnímu parku Disney World samosprávní status. Kromě jiného to pro společnost bude znamenat vyšší zdanění.

https://www.theepochtimes.com/florida-gov-desantis-signs-bill-to-dissolve-disney-worlds-private-government_4421610.html

Od doby, kdy se představitelé Disney postavili proti floridskému zákonu pro posílení práv rodičů, oponenty nazývaném „neříkej gay“, spadla hodnota firmy o 34 miliard $.

https://www.theepochtimes.com/disney-has-lost-34-billion-in-value-since-embarking-on-culture-war-with-florida_4422586.html

David Nunes, ředitel Trumpovy sociální sítě Truth Social, oznámil, že beta testování bylo ukončeno a nyní je platforma připravena ke spuštění.

https://www.theepochtimes.com/trumps-truth-social-ready-to-launch-beta-testing-complete-ceo_4421252.html