Donald Trump ve svém příspěvku na sociálních sítích potvrdil, že jeho rozhovor s Tuckerem Carlsonem bude zveřejněn dnes večer, těsně před debatou osmi republikánských prezidentských kandidátů na Fox News.

https://www.theepochtimes.com/article/trump-carlson-interview-to-be-released-at-same-time-as-gop-debate-5478639

Šerif okresu Fulton v Georgii prohlásil, že s Donaldem Trumpem se bude při předvedení na policii zacházet jako s místními vězni a že bývalému prezidentovi USA nebudou poskytnuty žádné zvláštní podmínky. Měl by ale být propuštěn na kauci.

Soudce z Fultonu souhlasil s živým televizním vysíláním vznesení obžaloby vůči Trumpovi okresní prokuraturou, k čemuž by mělo dojít ve výhledu následujících dní nebo týdnů.

https://www.theepochtimes.com/article/judge-allows-televising-of-trumps-arraignment-in-georgia-5479167

Demokrat Robert Kennedy ml. na předvolebním mítinku v Jižní Karolíně kritizoval nedávnou žádost prezidenta Joea Bidena o další 24miliardovou pomoc Ukrajině. Řekl, že „jedním z velkých problémů naší federální vlády je závislost na válce“. A dodal, že od 11. září utratily Spojené státy na válkách přes osm bilionů dolarů, které mohly být využity pro domácí služby Američanům.

https://www.theepochtimes.com/us/rfk-jr-accuses-us-government-of-addiction-to-war-in-south-carolina-town-hall-5478439

Předseda Sněmovny reprezentantů McCarthy včera sdělil, že již brzy by mohlo být zahájeno impeachmentové šetření prezidenta Joea Bidena ve věci zahraničních obchodů rodiny.

https://www.theepochtimes.com/us/mccarthy-gives-update-on-possible-biden-impeachment-inquiry-5479162

Bidenovo ministerstvo vnitra obnovilo přísnější pravidla pro těžbu ropy na moři z dob Obamovy vlády, která Trumpova vláda ve svém funkčním období zrušila.

https://www.theepochtimes.com/us/biden-admin-restores-obama-era-restrictions-on-offshore-drilling-5478586

Administrativa prezidenta Joea Bidena vyčleňuje farmaceutickým společnostem více než jednu miliardu dolarů na vývoj lepších vakcín a léků proti covidu-19.

https://www.theepochtimes.com/us/biden-administration-doles-out-more-than-1-billion-for-future-covid-19-vaccines-drugs-5479200

Momentálně dominující variantou koronaviru v USA je eris. Dle zdravotních expertů je tato varianta nízkoriziková.

https://www.theepochtimes.com/health/what-you-need-to-know-about-new-eris-covid-variant-5477514

Asi 2 000 hollywoodských scenáristů, herců a dalších příznivců odborů se 22. srpna sešlo před studiem Disney, kde vyhlašovali, že budou pokračovat v boji za spravedlivé odměňování.

https://www.theepochtimes.com/us/writers-actors-hold-national-day-of-solidarity-rally-as-strikes-continue-5478866