Guvernér New Hampshire, republikán Chris Sununu, oznámil, že kandidaturu na prezidenta nepodá. V předběžných průzkumech preferencí republikánské nominace se držel kolem jednoho procenta.

https://www.theepochtimes.com/new-hampshire-gov-chris-sununu-will-not-run-for-president-in-2024-post_5313412.html

Kongresman Comer včera sdělil, že FBI jeho výboru nepředala dokument, který údajně obsahuje důkazy o zapojení Joea Bidena do trestné úplatkářské činnosti, a že republikáni následně navrhnou zahájení řízení pro pohrdání Kongresem. Kongresmanka Lunaová tweetovala, že FBI se obává o život informátora. Několik kongresmanů však do inkriminovaného dokumentu mělo možnost nahlédnout.

A Comer ještě jednou. Včera zaslal prezidentu Bidenovi dopis, ve kterém jej žádá, aby nominoval do funkcí generální inspektory ministerstva financí, zahraničí a Americké agentury pro mezinárodní rozvoj. Během celého funkčního období Bidena jsou tyto dohledové posty prázdné.

https://www.theepochtimes.com/biden-draws-bipartisan-ire-for-leaving-3-key-watchdog-jobs-vacant-for-more-than-2-years_5313074.html

Bývalý republikánský předseda Sněmovny reprezentantů Newt Gingrich obvinil demokraty z „vášně“ pro krádeže těsných voleb a radil republikánům, aby vyhrávali s velkým náskokem.

https://www.theepochtimes.com/democrats-have-a-passion-for-stealing-elections-newt-gingrich_5313834.html

Americká Komise pro cenné papíry vznesla 13 obvinění proti kryptoplatformě Binance a jejímu generálnímu řediteli za zapojení do „rozsáhlé sítě podvodů“ s cílem uvést zákazníky v omyl a vyhnout se americkým zákonům.

https://www.theepochtimes.com/sec-files-13-charges-against-binance-over-extensive-web-of-deception_5315357.html

A zažalovala také společnost Coinbase, která provozovala svou krypto platformu bez registrace, čímž porušila federální zákon.

https://www.theepochtimes.com/us-agency-sues-major-cryptocurrency-exchange_5315506.html

Společnost Microsoft souhlasila s mimosoudním vyrovnáním 20 milionů dolarů Federální obchodní komisi za to, že nelegálně sbírala z herního systému Xbox osobní údaje dětí bez souhlasu rodičů.

https://www.theepochtimes.com/microsoft-to-pay-20-million-fine-for-violating-childrens-privacy_5315346.html

Přepravní společnosti si stěžují na kalifornské nařízení, které má vstoupit v platnost počátkem příštího roku, podle něhož musí být všechna nová nákladní vozidla zakoupená pro obsluhu přístavů, železničních stanic a distribučních center ve státě bezemisní. Obavy vzbuzuje dostupnost a cena vozidel, počet kilometrů, které mohou ujet na jedno nabití, nabíjecí infrastruktura a náklady na údržbu a náhradní díly.

https://www.theepochtimes.com/literally-impossible-trucking-companies-brace-for-californias-electric-mandate_5314594.html

Vrchní státní zástupkyně Floridy vyhrála soudní bitvu s Bidenovou administrativou týkající se ilegálních migrantů. Soud zastavil platnost nové směrnice, která umožňovala hromadné propouštění ilegálů do vnitrozemí, aniž by jim bylo přiděleno datum stání u imigračního soudu.

https://www.theepochtimes.com/florida-ag-scores-win-in-court-battle-with-biden-administration-over-border-crisis_5315025.html

Starosta New York City Eric Adams oznámil nový plán na vypořádání se s dalším přílivem ilegálních imigrantů do metropole. Ubytovací kapacity poskytnou za finanční odměnu některé svatostánky a také lidé, kteří mají v bytě volnou místnost a zároveň mají hluboko do kapsy.

https://www.theepochtimes.com/nyc-mayor-plans-to-house-illegal-immigrants-in-houses-of-worship-private-homes_5314768.html