Redakce Epoch Times

9. 1. 2022

Ředitelka CDC poukázala na chybné tvrzení soudkyně Nejvyššího soudu S. Sotomayor (nominované Obamou), která na slyšení 7. ledna týkající se dvou očkovacích mandátů Bidenovy administrativy řekla, že v nemocnicích či ve vážném stavu kvůli covidu je přes 100 000 dětí. Dle statistik CDC je hospitalizováno zhruba 3 500 dětí.

https://www.theepochtimes.com/supreme-court-justice-sotomayor-fact-checked-over-false-covid-19-claim_4201871.html

Spoluvynálezce mRNA vakcín dr. Malone v pořadu ATL na EpochTV: „Dobře se rozmyslete, než necháte své děti očkovat. Protože pokud se stane něco špatného, nemůžete to vrátit a říct: ‚Jejda, chci to vrátit‘.“ (článek česky na epochtimes.cz)

Dr. Kheriaty, bývalý profesor psychiatrie a ředitel programu lékařské etiky na Kalifornské univerzitě, varuje, že zavedení povinného očkování a prokazování se covidovými certifikáty může vytvořit „infrastrukturu“ dalších donucovacích opatření.

https://www.theepochtimes.com/vaccine-mandates-may-pave-way-to-other-coercive-social-policies-dr-aaron-kheriaty_4194064.html

Zemědělský pilot, který utrpěl po očkování proti covidu-19 vážné následky a „zázrakem“ unikl pádu letadla, jež pilotoval, řekl v pořadu Nation Speaks, že lidé s následky nemají normální přístup ke kompenzaci a federální vláda je ignoruje.

https://www.theepochtimes.com/people-injured-by-covid-19-vaccine-are-left-in-the-dark-agricultural-pilot_4199812.html

Kalifornský Úřad pro zdraví vydal novou směrnici, dle níž v době nedostatku personálu mohou pracovat i zdravotníci pozitivní na covid-19, pokud nemají příznaky.

https://www.theepochtimes.com/california-says-covid-positive-health-workers-can-get-back-to-work-amid-shortages_4201840.html

Pandemie čínského koronaviru představuje pro americké pojišťovny historicky 3. největší pojistnou událost, s vyplacenými 44 miliardami $. Na prvních dvou místech je hurikán Katrina a útoky 9/11.

https://www.theepochtimes.com/ccp-pandemic-cost-insurers-44-billion-the-third-largest-in-history_4192387.html

Nově zveřejněné video z událostí v Kapitolu 6. ledna 2021 zachycuje detaily kolapsu, bití a smrti Rosanne Boyland, příznivkyně Donalda Trumpa.

https://www.theepochtimes.com/videos-shed-light-on-death-of-rosanne-boyland-at-us-capitol-on-jan-6_4200155.html

Ministr zahraničí Blinken v pátek obvinil Rusko z „přilévání do ohně“ a prosazování „falešného narativu“, že je ohroženo ze strany Ukrajiny a NATO, aby tak ospravedlnilo zvyšování počtu vojáků u ukrajinských hranic.

https://www.theepochtimes.com/blinken-accuses-russia-of-false-narrative-on-ukraine-ahead-of-talks_4201144.html

Ministerstvo domácí bezpečnosti zveřejnilo nový report, dle něhož v roce 2020 zůstalo v USA i po vypršení víz téměř 585 tisíc cizinců.

https://www.theepochtimes.com/over-584000-foreigners-overstayed-their-visas-dhs_4201206.html

Celní a pohraniční stráž v Texasu zabavila v roce 2021 na jižní 600 km dlouhé části hranic 10x více fentanylu než v roce 2020. Celková hodnota všech zabavených drog v úseku byla 786 milionů $.

https://www.theepochtimes.com/border-patrol-reports-1066-percent-increase-in-fentanyl-seized-in-south-texas_4201427.html

Ředitel BlackOps Partners, poradenské firmy s vazbami na tajné služby, vysvětluje v pořadu Crossroads „neviditelné“ taktiky Komunistické strany Číny k oslabení USA, jako jsou podpora wokeismu, hnutí Defund the Police, pašování drog a kradení patentů.

https://www.theepochtimes.com/chinese-communist-party-advances-its-agenda-to-weaken-us-through-stealth-tactics-expert_4200291.html

V důsledku tzv. „kultury rušení“ zvažuje školní okrsek v Clevelandu přejmenování 7 škol, které jsou pojmenovány po osobnostech „s problematickou minulostí“, jako jsou např. otcové zakladatelé USA T. Jefferson a P. Henry.

https://www.theepochtimes.com/cancel-culture-or-social-change-cleveland-considering-renaming-seven-schools_4192649.html