Ředitelka CDC poukázala na chybné tvrzení soudkyně Nejvyššího soudu S. Sotomayor (nominované Obamou), která na slyšení 7. ledna týkající se dvou očkovacích mandátů Bidenovy administrativy řekla, že v nemocnicích či ve vážném stavu kvůli covidu je přes 100 000 dětí. Dle statistik CDC je hospitalizováno zhruba 3 500 dětí.

https://www.theepochtimes.com/supreme-court-justice-sotomayor-fact-checked-over-false-covid-19-claim_4201871.html

Spoluvynálezce mRNA vakcín dr. Malone v pořadu ATL na EpochTV: „Dobře se rozmyslete, než necháte své děti očkovat. Protože pokud se stane něco špatného, nemůžete to vrátit a říct: ‚Jejda, chci to vrátit‘.“ (článek česky na epochtimes.cz)

Dr. Kheriaty, bývalý profesor psychiatrie a ředitel programu lékařské etiky na Kalifornské univerzitě, varuje, že zavedení povinného očkování a prokazování se covidovými certifikáty může vytvořit „infrastrukturu“ dalších donucovacích opatření.

https://www.theepochtimes.com/vaccine-mandates-may-pave-way-to-other-coercive-social-policies-dr-aaron-kheriaty_4194064.html

Zemědělský pilot, který utrpěl po očkování proti covidu-19 vážné následky a „zázrakem“ unikl pádu letadla, jež pilotoval, řekl v pořadu Nation Speaks, že lidé s následky nemají normální přístup ke kompenzaci a federální vláda je ignoruje.

https://www.theepochtimes.com/people-injured-by-covid-19-vaccine-are-left-in-the-dark-agricultural-pilot_4199812.html

Kalifornský Úřad pro zdraví vydal novou směrnici, dle níž v době nedostatku personálu mohou pracovat i zdravotníci pozitivní na covid-19, pokud nemají příznaky.

https://www.theepochtimes.com/california-says-covid-positive-health-workers-can-get-back-to-work-amid-shortages_4201840.html

Pandemie čínského koronaviru představuje pro americké pojišťovny historicky 3. největší pojistnou událost, s vyplacenými 44 miliardami $. Na prvních dvou místech je hurikán Katrina a útoky 9/11.

https://www.theepochtimes.com/ccp-pandemic-cost-insurers-44-billion-the-third-largest-in-history_4192387.html

Nově zveřejněné video z událostí v Kapitolu 6. ledna 2021 zachycuje detaily kolapsu, bití a smrti Rosanne Boyland, příznivkyně Donalda Trumpa.

https://www.theepochtimes.com/videos-shed-light-on-death-of-rosanne-boyland-at-us-capitol-on-jan-6_4200155.html

Ministr zahraničí Blinken v pátek obvinil Rusko z „přilévání do ohně“ a prosazování „falešného narativu“, že je ohroženo ze strany Ukrajiny a NATO, aby tak ospravedlnilo zvyšování počtu vojáků u ukrajinských hranic.

https://www.theepochtimes.com/blinken-accuses-russia-of-false-narrative-on-ukraine-ahead-of-talks_4201144.html

Ministerstvo domácí bezpečnosti zveřejnilo nový report, dle něhož v roce 2020 zůstalo v USA i po vypršení víz téměř 585 tisíc cizinců.

https://www.theepochtimes.com/over-584000-foreigners-overstayed-their-visas-dhs_4201206.html

Celní a pohraniční stráž v Texasu zabavila v roce 2021 na jižní 600 km dlouhé části hranic 10x více fentanylu než v roce 2020. Celková hodnota všech zabavených drog v úseku byla 786 milionů $.

https://www.theepochtimes.com/border-patrol-reports-1066-percent-increase-in-fentanyl-seized-in-south-texas_4201427.html

Ředitel BlackOps Partners, poradenské firmy s vazbami na tajné služby, vysvětluje v pořadu Crossroads „neviditelné“ taktiky Komunistické strany Číny k oslabení USA, jako jsou podpora wokeismu, hnutí Defund the Police, pašování drog a kradení patentů.

https://www.theepochtimes.com/chinese-communist-party-advances-its-agenda-to-weaken-us-through-stealth-tactics-expert_4200291.html

V důsledku tzv. „kultury rušení“ zvažuje školní okrsek v Clevelandu přejmenování 7 škol, které jsou pojmenovány po osobnostech „s problematickou minulostí“, jako jsou např. otcové zakladatelé USA T. Jefferson a P. Henry.

https://www.theepochtimes.com/cancel-culture-or-social-change-cleveland-considering-renaming-seven-schools_4192649.html