Jan Jekielek

9. 5. 2023

TÉMA: Covid-19 negativní účinky vakcinace

Bývalá členka skupiny Pussycat Dolls Jessica Sutta tvrdí, že se u ní projevila závažná reakce na anticovidovou vakcínu Moderna. Tři dny po první injekci v srpnu 2021 se u ní podle jejích slov objevila nesnesitelná svalová křeč v boku. Poté, co se ukázalo, že jí chiropraktická léčba, akupunktura, masáže a další nepomáhají, šla do nemocnice. Lékaři se domnívali, že jde o infekci ledvin, a nespojovali ji s vakcínou proti covidu-19, říká Jessica.

Její příznaky se dále zhoršily po druhém očkování. Objevila se u ní mozková mlha a její váha prudce klesla. V prosinci 2021 se u ní začaly objevovat bolesti celého těla. V lednu 2022 jí byla diagnostikována fibromyalgie a bylo jí podle jejích slov řečeno, aby cvičila. Při cvičení jógy v pozici, při níž ohýbala záda, se u ní začala projevovat neuropatie. „Při neuropatii malých vláken máte pocit, jako byste byli v ohni… Bylo to v hrudním koši a po celé délce páteře.“ Vzpomíná, že bolest přicházela ve vlnách, téměř jako křeče.

„Když neuropatie přišla, rozšířila se mi po celém těle. Vzpomínám si, jak jsem zírala do stropu a říkala si: ,Panebože, je to tady. Umírám,‘“ říká Jessica Sutta.

V pořadu American Thought Leaders poprvé veřejně promluvila o tom, co prožila, a prozradila, proč se rozhodla promluvit.

TIP: Textový přepis celého rozhovoru naleznete zde