Celý pořad můžete sledovat zde

Pořad vysílá v anglickém jazyce


Dr. Anthony Fauci nyní tvrdí, že existuje něco jako „Fauciho efekt“, který podle něj spočívá v tom, že lidé studují medicínu a vědu kvůli integritě a pravdě, kterou Fauci představuje.

Fauci se sice pomazal statusem božské postavy, ale přísloví říká: „Pýcha předchází pád“. Fauci se nyní snaží o to, aby se mu podařilo dosáhnout toho, co je pro něj důležité, ubránit svoji reputaci tváří tvář faktům, které ukazují, že on a skupina vědců kolem něho záměrně obelhávali veřejnost i vědecké kruhy v souvislosti s původem viru SARS CoV 2.

Existuje řada náznaků, že Fauciho čeká velký pád. Vědci financovaní Faucim, kteří pomáhali vytvářet falešný narativ o „přírodním původu“ viru a epicentru jeho šíření z wuchanského trhu s mořskými plody, napadají každého, kdo s nimi nesouhlasí, jako „odpůrce vědy“ a vymýšlejí stále šílenější teorie, aby zakryli své lži o původu viru.

Doktor Fauci i skupina kolem něho si jsou dobře vědomi toho, že jejich příjemné a chráněné postavení může skončit, pokud v listopadu ovládnou americký Kongres republikáni, kteří podnikají aktivní kroky při vyšetřování původu viru a zapojení amerických laboratoří do výzkumu ve wuchanské virologické laboratoři, odkud virus s největší pravděpodobností unikl.

Pokud jde o samotného Fauciho, ten před několika dny oznámil, že těsně před podzimními volbami a nástupem nového Kongresu odstoupí ze všech svých funkcí.

V reakci na jeho rezignaci republikáni Faucimu vzkázali, že jej odchod z funkce „před kongresním vyšetřováním neochrání“.

Demokraté a administrativa prezidenta Joea Bidena (Demokrat) naopak Fauciho velebí a vyhýbají se slyšením vědců, která poukazují na Fauciho záměrně zatajování výzkumu ve Wu-chanu.

„Spojené státy americké jsou díky němu silnější, odolnější a zdravější,“ uvedl v prohlášení prezident Joe Biden.

Popis k videu přeložil a upravil M. K.