Epoch Cinema

13. 4. 2022

Protivítr, neotřelý a neobyčejně krásný dokumentární seriál.

Toto je 1. díl nazvaný: Dr. Robert Malone.

Celý 1. díl můžete sledovat zde.


Režie: Mark Sanders

Novináři: Alain Grootaers a Jakobien Huisman

V prvním díle seriálu Protivítr (Headwind), který exkluzivně vysílá EpochTV, vystupuje dr. Robert Malone, vynálezce technologie přenosu genu mRNA, na níž je založena nová generace vakcín proti onemocnění covid-19.

V rozhovoru s novinářkou Jakobien Huismanovou na Finca Don Carmelo, malé usedlosti v Andalusii, odpovídá na zásadní otázky spojené s vědeckou a politickou agendou v pozadí vydávaných opatření během epidemie wuchanského koronaviru.

Dr. Malone je sám farmářem, který se v tomto venkovském prostředí cítí jako ve svém živlu, což ho přimělo k tomu, být v dokumentu osobnější než obvykle.

V dokumentu se objevuje také jeho manželka Jill Glasspoolová, která svého muže na cestách vždy doprovází. Objeví se ve chvíli, když štáb vezme doktora Maloneho na malý výlet do města Ronda.

V Rondě se nachází dramatická a velkolepá soutěska překlenutá mostem z 19. století, který byl během španělské občanské války používán k „deplatformování“ (umlčení) protivníků. Vytváří tak ideální kulisu pro zasvěcený rozhovor s oběma vědci.

Související témata