Redakce Epoch Times

19. 1. 2023

Nově získaný bezpečnostní protokol V-safe ukazuje, že Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí již v prosinci 2020 vědělo, že vakcíny Pfizeru a Moderny byly předmětem zvláštního zájmu v souvislosti s myokarditidou, mozkovou mrtvicí a dalšími závažnými nežádoucí účinky. Vědomě je ale opomenulo.

https://www.theepochtimes.com/health/cdc-left-serious-adverse-events-off-post-vaccination-surveys-despite-knowledge-of-possible-link-documents-show_4988809.html

James Comer sdělil pro Fox News, že výbor prověřuje bankovní záznamy a „záznamy podezřelých aktivit“ v souvislosti s nepotvrzenými zprávami, že Hunter Biden, syn prezidenta Joea Bidena, platil měsíčně téměř 50 000 dolarů za nájem v otcově domě ve Wilmingtonu ve státě Delaware.

Sněmovní republikán Matt Gaetz navrhuje zákon, který by okamžitě zrušil federální Úřad pro alkohol, tabák a střelné zbraně. Kongresman má za to, že existence úřadu je neopodstatněná vzhledem k jeho akcím, které z občanů dodržujících zákon dělají zločince. Poslední kapkou pro Gaetze bylo, že úřad požaduje registrace přídavných pažeb zbraní pod hrozbou obvinění z trestného činu.

https://www.theepochtimes.com/matt-gaetz-introduces-bill-to-abolish-atf-after-it-declared-braced-pistols-illegal_4995488.html

Bývalý viceprezident Al Gore ve středečním emotivním projevu o změně klimatu na Světovém ekonomickém fóru ve Švýcarském Davosu varoval před „dešťovými bombami“ a „vařícími“ se oceány.

https://www.theepochtimes.com/al-gore-hits-climate-alarm-in-davos-with-warning-of-boiling-oceans-and-rain-bombs_4996235.html

Spojené státy začnou letos dodávat do Austrálie vrtulníky Black Hawk. Celkem jich protinožci kupují 40 a budou je stát asi dvě miliardy dolarů.

https://www.theepochtimes.com/us-to-begin-delivery-of-black-hawk-helicopters-to-australia-this-year_4995755.html

Donald Trump ve svém novém video projevu slíbil, že pokud se znovu ujme Bílého domu, zakáže čínským občanům skupovat americkou půdu a důležitý průmysl.

https://www.theepochtimes.com/trump-vows-to-ban-chinese-investment-in-us-farmland-if-re-elected_4995044.html

A Trump ještě jednou. Jeho tým oznámil, že 28. ledna zahájí Trump svůj první předvolební meeting v Jižní Karolíně spolu se senátorem Grahamem a guvernérem McMasterem.

https://www.theepochtimes.com/trump-to-host-first-2024-campaign-event-with-graham-mcmaster-in-south-carolina_4993829.html

Zákonodárci ve Virginii navrhují úpravu zákona, která by zařadila fentanyl mezi zbraně a distribuce této nebezpečné drogy pak bude klasifikována jako trestný čin.

https://www.theepochtimes.com/virginia-legislature-moves-to-classify-fentanyl-as-a-weapon-of-mass-destruction_4994199.html

Starosta New Yorku Eric Adams vyzval ke jmenování „vládního pověřence“, který by řídil imigrační krizi na americko-mexické hranici. Zřejmě si neuvědomil, že tuto funkci již zastává viceprezidentka USA Kamala Harrisová. Adams poukazoval na to, že problém není řešen.

Hollywoodský zábavní průmysl ztratil v roce 2022 tržní hodnotu přes 500 miliard dolarů, přičemž jen společnost Disney přišla o 120 miliard dolarů, akcie Netflixu spadly o 52 % a filmoví producenti jako Paramount či Warner Brothers Discovery zaznamenali pokles o 42, resp. 62 %.