The Beau Show

30. 10. 2022

Evropa se pohybuje doprava. To je téma dnešního pořadu. A stejně tak je pozoruhodné, že jejími lídry jsou stále častěji ženy. To je důstojné téma, protože přemýšlíme o globálním klimatu. Ne, ne, ne o klimatickém alarmismu, kterým vás straší OSN a Joe Biden, ale o politickém klimatu a o tom, jakým směrem se svět ubírá.

Jsme ve světě probuzených wokeistů. Probuzenství nenakazilo jen Spojené státy, ale rozšířilo se jako rakovina po celém světě, ať už jde o klimatický alarmismus, redefinici pohlaví nebo imigraci.

Svět má společné problémy. Ale možná ještě důležitější je, že se do popředí dostala světová ekonomika, protože Evropa je do značné míry závislá na ruské ropě a plynu. A vzhledem ke stále zuřící válce na Ukrajině musely evropské země přehodnotit, jak vypadá jejich budoucnost. Dokonce i v otázkách, jako jsou potraty zaujímají evropští představitelé silnější postoj.

Chci se zaměřit na několik nově zvolených lídrů a na to, jak chtějí změnit budoucnost svých zemí.

Nejprve se podíváme na Maďarsko, kde si lidé zvolili za prezidentku Katelyn Novákovou. Dále na novou italskou premiérku Giorgii Meloniovou, (nyní již bývalou) britskou premiérku Liz Trussovou, finskou premiérku a další.

Přeloženo z pořadu The Beau Show na Epoch TV.

Související témata