Po zveřejnění české verze snímku Neviditelná krize napsal RNDr. Tomáš Fürst, Ph.D. ke snímku krátkou recenzi, kterou zaslal redakci deníku The Epoch Times.

Ostře (ne)sledovaná krize

Představte si, že v zemi – vzdálené od Spojených států – probíhá válka. Americká armáda se do ní zapojí a vyšle tam své jednotky. Děje se to v době povinné vojenské služby, takže vojáci nemají na vybranou, zda chtějí jet bojovat. Desítky tisíc amerických vojáků v této válce zahynou, stovky tisíc jsou vážně zraněny. Milionům jejich rodinných příslušníků, příbuzných a kamarádů se navždy změní život.

A představte si, že ve Spojených státech se o této válce nesmí mluvit. Kdo něco řekne, je propuštěn z práce. Kdo něco napíše na Facebook, je smazán a zablokován. Vážně zraněným vojákům se po návratu tvrdí, že mají jen psychické problémy a potíže si vymýšlejí. O mrtvých se důsledně mlčí a pozůstalým se posílají falešné úmrtní listy. Vláda a média tvrdí, že žádná válka není a žádní američtí vojáci v dané zemi nepůsobí.

Přijde vám to zhola nemožné? Je to tak absurdní, jako tvrdit, že nebyla válka ve Vietnamu. A přesto právě takto momentálně vypadá situace (nejen) v USA z pohledu lidí, kteří jsou vážně postižení jednou z covidových vakcín.

Zásluhou The Epoch Times se můžete podívat na fascinující dokument – či spíše thriller – s přiléhavým názvem Neviditelná krize. Dokument během 90 minut shrnuje skoro všechno, o čem se v souvislosti s covidovými vakcínami za poslední tři roky mělo mluvit – a důsledně nemluvilo.

Vyslechnete historku o nebohé Maddie de Garay, která byla vážně poškozena vakcínou už během klinických testů, a celý lékařský establishment od té doby předstírá, že neexistuje (schválně zkuste její jméno zadat na Wikipedii).

Poslechnete si rozhovor se statečnou Brooke Jackson, která odhalila zásadní podvody v registrační studii mRNA vakcíny firmy Pfizer, nahlásila je FDA – a šest hodin poté byla vyhozena z práce. Po několika měsících její důkazy publikoval slavný British Medical Journal – a byl sociálními sítěmi okamžitě zcenzurován.

Uslyšíte rozhovory s mnoha významnými odborníky, kteří se nenechali zastrašit a po celou dobu říkali veřejně pravdu. Jména Peter McCullough, Paul Marik, Robert Malone, Steve Kirsch, Ron Johnson, Pierre Kory – to jsou hrdinové covidové doby, kteří vstoupí do dějin. Dějiny to ale zatím odmítají připustit.

Trailer

Uslyšíte v přímém přenosu všechny ty lži oficiálních představitelů o bezpečnosti a účinnosti vakcín. Budete moci pochopit, kde se ve veřejném prostoru vzala legenda o 95 % účinnosti vakcín.

Uslyšíte, jak se úřady (FDA a CDC) a farmaceutické giganty zuřivě bránily zveřejnění jakýchkoliv dat, jak k tomu nakonec byly donuceny a jak je jejich vlastní data usvědčila z mnoha lží a podvodů. Dozvíte se, co jsou databáze VAERS, V-SAFE a DMED a jak s nimi úřady manipulovaly.

Především ale uslyšíte mnoho autentických příběhů lidí, kteří byli vakcínou vážně postiženi. A téměř všichni popisují, jak je celý lékařský establishment nechal na holičkách. Nikdo jim nevěřil, nikdo jim nepomohl. Když se svým příběhem vystoupili veřejně, byli cenzurováni, označeni za lháře nebo hysteriky, obrátili se proti nim přátelé, dostávali nenávistné zprávy. Přesto byli schopni vytvořit životaschopné komunity, kde si navzájem pomáhají. Mnozí z nich dnes považují za smysl svého života informovat veřejnost o této neviditelné katastrofě.

TIP: Snímek Neviditelná krize můžete sledovat zde

Kampaň povinného (či alespoň pod hrubým nátlakem „doporučeného“) očkování mRNA vakcínami proti covidu vstoupí do dějin jako největší selhání západní medicíny a systému její regulace. Nikdo v tuto chvíli neví, jak závažné, jak rozšířené a jak dlouhodobé budou nežádoucí účinky již podaných vakcín.

Zdá se ale, že Velké Covidové Ticho končí a začíná dlouhá a velmi bolestná diskuse o tom, co se to s námi poslední tři roky dělo. Na dokument Neviditelná krize se podívejte. Věnujte 90 minut svého času a učiňte krizi méně neviditelnou. Oběti brutální vakcinační kampaně si to zaslouží. Za nedlouho tuto ostře nesledovanou krizi stejně uvidí všichni.

Související články