Z živého vystoupení irské zpěvačky a textařky Megan O’Neillové k vydání jejího alba Ghost Of You je cítit skutečný a nezaměnitelný hudební zážitek.

Náboj mezi hudebníky a trojicí zpěváků je úžasný a postupně graduje. Z lásky zpěváků k textu a hudebnímu okamžiku, který se rodí poprvé a naposledy, skutečně mrazí v zádech. Nenechte si ujít právě tento následující záznam živého vystoupení o němž je řeč, a poté na vás čeká několik zajímavostí o této nadané a dosud nepříliš známé postavě hudebního světa.

Any Younger (ft. The Dunwells) – Megan O’Neill

Amatérské záběry živého vystoupení irské zpěvačky a textařky Megan O’Neillové k vydání jejího alba Ghost Of You.

O Megan O’Neillové se v Irsku a Velké Británii začíná mluvit jako o jedné z vycházejících hvězd country. Její skladbu Don’t You zahrálo rádio ABC ve své televizní show Nashville. Se skladbou Ghost of You se vypracovala na vrchol prodeje přes iTunes ve Velké Británii a Irsku.

Megan dosud cestovala po Velké Británii, Irsku, USA a Německu. V roce 2018 vystoupila snad na každém britském country hudebním festivalu a Timeout Magazine ji dvakrát za sebou propůjčil titul „Vycházející hvězda country music“.

Oficiální stránky zpěvačky.

Skladba Don’t You (Megan O’Neill)

Skladbu Don’t You hrála Megan O’Neillová na hollywoodském večírku, kde vystoupila na pozvání J. J. Abramse.