Z živého vystoupení irské zpěvačky a textařky Megan O’Neillové k vydání jejího alba Ghost Of You je cítit skutečný a nezaměnitelný hudební zážitek.

Náboj mezi hudebníky a trojicí zpěváků je úžasný a postupně graduje. Z lásky zpěváků k textu a hudebnímu okamžiku, který se rodí poprvé a naposledy, skutečně mrazí v zádech. Nenechte si ujít právě tento následující záznam živého vystoupení o němž je řeč, a poté na vás čeká několik zajímavostí o této nadané a dosud nepříliš známé postavě hudebního světa.

Any Younger (ft. The Dunwells) – Megan O’Neill

Amatérské záběry živého vystoupení irské zpěvačky a textařky Megan O’Neillové k vydání jejího alba Ghost Of You.

O Megan O’Neillové se v Irsku a Velké Británii začíná mluvit jako o jedné z vycházejících hvězd country. Její skladbu Don’t You zahrálo rádio ABC ve své televizní show Nashville. Se skladbou Ghost of You se vypracovala na vrchol prodeje přes iTunes ve Velké Británii a Irsku.

Megan dosud cestovala po Velké Británii, Irsku, USA a Německu. V roce 2018 vystoupila snad na každém britském country hudebním festivalu a Timeout Magazine ji dvakrát za sebou propůjčil titul „Vycházející hvězda country music“.

Oficiální stránky zpěvačky.

Vážení čtenáři, nenechte si ujít to nejlepší z Epoch Times! Přihlašte se k našemu Newsletteru.

Skladba Don’t You (Megan O’Neill)

Skladbu Don’t You hrála Megan O’Neillová na hollywoodském večírku, kde vystoupila na pozvání J. J. Abramse.