Udělejme tečku za koronavirem. Očkování je cesta zpátky k normálnímu životu,“ proklamuje ministerstvo zdravotnictví ČR. „Shodli jsme se, že současnou vlnu epidemie již nelze řešit lockdownem nebo zavíráním ekonomiky. Jsme již podstatně dál. A také panuje shoda, že nejlepší cestou z epidemie je očkovaní,“ sdělil na Twitteru Adam Vojtěch, ministr zdravotnictví.

„Šest milionů lidí, kteří se nechali očkovat proti koronaviru, jsou rukojmími dvou milionů, kteří se očkovat nechtějí,“ míní prezident České lékařské komory Milan Kubek podle serveru novinky.cz.

Na kanálu rumble.com Švýcarské demokracie se sešli odborníci – MUDr. Soňa Peková, PhD., Prof. MUDr. Jan Žaloudík CsC. a neočkovaná farmaceutka Ing. Mgr. Pynelopi Cimprichová, aby pronesli svoje současná pochopení ke složité situaci v naší zemi.

„To nejhorší je, že se manipuluje veřejným míněním,“ říká farmaceutka Pynelopi Cimprichová. „Je na čase říci lidem pravdu,“ dodává. „Lidé chodí bezhlavě na očkování, aniž by tušili, jaké souvislosti to pro ně může mít.“

„Je to moje práce, laboratoř,“ začíná sdílet MUDr. Soňa Peková. „Naším úkolem je detekovat různé nemoci u lidí i u zvířat. Od jara 2020 jsme se k tomu postavili čelem, profesionálně. Očekávali jsme, že můžeme pomoci v diagnostice. Podařilo se nám se zorientovat v tom chaosu, protože jsme důsledně evidovali jakoukoliv pozitivitu, v průběhu podzimu 2020 až do dubna 2021. Potvrdilo se mi, že se tu děje něco… nekalého,“ sděluje mikrobioložka.

Poté, po testování se však z toho „vyklíčovali“, protože si uvědomili, že nyní už nejde o nic jiného, než o hrubou šikanu na lidi a na společnost. Vyvolávání a neustálé udržování pocitu strachu. Pořád se testuje, stále se hlásí pozitivity.

Média se budou zodpovídat

„Doufám, že se média z toho budou jednou zodpovídat,“ dodává. „Budou muset. Za to, co způsobily – jak hlásí, kolik bylo nakažených, a o kolik je to více než před týdnem. Na ARO bylo loni na podzim jen několik pacientů, vím to, protože jsme je obsluhovali. O žádnou pandemii se nejedná.

Už dávno bylo na čase ‚zatroubit na ústup‘ a říci: ´´´ Tak jsme všichni trochu zmatkovali, tak pojďme zpět a pracujme, pojďme do škol a žijme normální život´,“ chápe situaci takto.

Pud sebezáchovy

„Tento stát pouze replikuje drakonická opatření, která se odehrávají v jiných státech. Covid je jakýsi nástroj, jenž má přinést nějaké změny ve společnosti. Nástrojem, který použili, zaútočili na nejsilnější pud, a to je pud sebezáchovy. Straší vás, že umřete na jakýsi virus,“ míní Peková.

Přičemž – všichni umřeme. Někdo za 30 let, někdo za dva roky, někdo dnes – to nikdo neví, kdy se to stane. Podle Pekové je to psychologický tlak států, kdy se jejich vlády rozhodly, že svoje občany dostanou na kolena.

„Jakmile bylo zřejmé, že k tomuto dochází, naše laboratoř se ´vyklíčovala´ z testování na SARS-CoV-2. Už to děláme jen pro zvířata,“ vysvětluje mikrobioložka.

„Neděláme to pro lidi, protože je to zcela nesmyslné… Moje práce je prozkoumávat genomy, a ten program, podle kterého jsou ty genomy napsány. Protože každý má svoje sekvence. Každý má svoji DNA – a identifikovat se podle občanského průkazu je prehistorická záležitost. Každý má svoji jedinečnou sekvenci, a ta je nezaměnitelná. Stejně to platí pro mikroby, viry a houby. Jsem ten designer testů pro cílenou detekci identifikace mikrobů, jak u lidí, tak u zvířat.“

Patentované viry

Když přišel tento virus covid-19 z Wu-chanu, vzala jsem ten genom a prozkoumala ho – to je lineární genom – trochu jako čára od bodu A do bodu B – zdali se někde v jeho celku nevyskytuje nějaká sekvence, která je určující, naprosto unikátní. To znamená, že se nevyskytuje u žádného jiného viru, houby nebo bakterie u člověka. Když jsem ho prozkoumala, řekla jsem si, že takto bych to přece nikdy nedělala – to je špatně udělané, posuzuje Peková.

„Prostě vytáhnu ten ,otisk prstu‘ SARS-CoV-2, abychom ho dokázali efektivně diagnostikovat. Hned zkraje jsem narazila na jednu oblast toho genomu, která byla tak unikátní, že vlastně neměla obdobu v přírodě, v databázi všech sekvencí, se kterými pracujeme – a to je vlastně celosvětová databáze sekvencí všech genomů, co kdy byly sekvencovány – nebylo tam nic stejného, identického.

Nejbližší tomu byl jeden virus, který jsem hned vyloučila. Načež se za půl roku ukázalo, že je to vlastně podvrh. Z čínské laboratoře tam udělali kompilát, to vlastně nebyl virus, ale podvrh. Nejbližší oblast tomuto viru SARS-CoV-2 byl SARS z roku 2003.

A zde stačila už jenom taková vědomost, kterou by každý molekulární biolog měl mít: že pokud se něco patentuje, tak to musí mít známky zásahu člověkem.

Nelze patentovat něco, co se vyskytuje přirozeně v přírodě. To, co může být patentováno, musí mít zjevné známky invektivnosti – tzn. že ,někdo s tím něco dělal‘. Ne příroda, ale někdo s intelektem, v laboratoři.

Zdiagnostikovali jsme třicet tisíc jedinců – zjistili jsme, že tato sekvence byla nejbližší viru SARS. A víme, že virus SARS je komplet patentován. Je to umělý virus. Ne virus, který by původně pocházel z přírody.

Takže – takováto školometská vědomost, že od r. 2014 nelze patentovat nic, co je přírodního původu – nevyžadovala žádnou speciální genialitu, abychom mohli říci:

,Tak pozor, to skutečně zavání tím, že pochází z laboratoře. Kde by se to vzalo?‘

Je tu obor syntetické biologie a genomiky, který tady kvete od r. 2000. Vytvoříte si design, jaký chcete, pak tu sekvenci pošlete do společnosti ,Oligohaus‘, která syntetizuje dané sekvence na zakázku – a takzvaně vám ,uvaří‘ sekvenci, jakou si smyslíte“.

„A že občas z laboratoře něco unikne? Laboratorní únik je fenomén,“ konstatuje mikrobioložka.

MUDr. Peková vzkazuje lidem: Smrďte

„Nikdo z veterinářů, a to od jara 2020 přes strašidelnou podzimní vlnu, vůbec nezavřeli svoje ordinace, zachraňovali zvířata… Na podzim bylo mnoho pozitivních lidí, hodně jich bylo bezpříznakových, kdy to nešlo poznat. Při denním styku se zvířaty a jejich majiteli koronu nechytli. No co se týče dětí, novorozenci, kteří ještě neměli tu ,per šmuc‘ – ještě nebyli dotčení špínou – tak ti ohrožení byli. Ale děcka, která jsou v kolektivu, sbírají po zemi ,bordel‘, ruce si nemyjou – tak toto bylo velká ochrana těch dětí.

Stejně tak zubaři. V biologii je nejlepší informace ta pozorovací – můžeme predikovat, ale ta příroda nám ukáže, jak to ve skutečnosti je.

Za rok a půl jsme uviděli, že ti, co byli… možná pozitivní, ale nebyli nemocní – to byli ti roztomile ušmudlaní – ta naše děcka, dokonce i jejich rodiče, nebo veterináři v holínkách – taky si ty ruce nemejou, – a ti zubaři, kteří jsou stále v expozici dutiny ústní – moje zpráva zní: Smrďte. Nečistěte se stále, nedezinfikujte. Nosit ústenky je kontraproduktivní. To je chyba. Ztrácíte svůj denodenní kontakt s antigeny, které udržují váš imunitní systém.

Nosit ústenky je kontraproduktivní. Ztrácíte svůj denodenní kontakt s antigeny, které udržují váš imunitní systém.

Ivermektin je primárně antiparazitální lék. Řada léků má zajímavé jiné vedlejší účinky… A ti, kdo pracovali s ivermektinem, věděli, že tento lék má blahodárné vedlejší účinky.“

Farmaceutka Pynelopi Cimprichová zmínila indický stát: „Uttapradéš je toho příkladem. Mívali jsme u nás v ČR ročně 2,5 tisíce úmrtí na chřipku. Nic více se kolem toho nedělo, nepořádaly se závody, koho víc naočkovat. Máme naočkovanou hromadu lidí, místo abychom řešili, jaké to má dopady, abychom viděli, zda ti lidé předtím vůbec měli nějaké nežádoucí účinky – a co mají potom.

„Lidé chodí bezhlavě na očkování, aniž by tušili, jaké souvislosti to pro ně může mít.“ Mgr.Pynelopi Cimprichová

Vždyť my dneska víme, že se nežádoucí účinky nehlásí – a to je to podstatné. To by mi potvrdil docent Žaloudík, že zrovna v onkologii mají spoustu nežádoucích účinků, ale to se nehlásí. V průměru se z toho hlásí jen 2–3 procenta.

Již dnes stojí na stránkách SÚKLu, že máme přes sto úmrtí na očkovací látku.

Vezměme třeba i kdyby to byly zmíněné 2 % – to máme již 5 tisíc úmrtí…

Nepokračujme do mladší generace, protože vystupuje otázka, zda neohrožujeme plodnost naší generace vůbec. Jestli neohrožujeme naše potomstvo, jestli tady ještě vůbec někdo bude? Musíme to vyřešit opravdu seriózně a odpovědně. To je to, co stále žádám po naší vládě – ale zatím bez efektu.“

MUDr. Jan Žaloudík: „Každý případ by se měl důkladně prošetřit. Nejde o hanobení mrtvoly, ale… zastavily se pitvy, to, co jsme byli v medicíně odjakživa zvyklí dělat. Když přišla úplně nová nemoc, je to hodně zásadní.

Když jsem se ptal, patologové mi odpověděli, že Prof. Prymula řekl, že se to nemusí. A ono je to infekční! Zeptal jsem se jich: ‚Hoši, a za co máte ty infekční příplatky? Když umřu na lepru nebo tuberkulózu, tak vy mne ze slušnosti ani neodpitváte?‘ – Celý systém se začal chovat hodně divně.

Myslím, že je nutno vést normální medicínskou kulturu. Tady každý politik umí říct – 30 tisíc mrtvejch. Ale na jaře v Břeclavi nebo Bohumíně bylo hlášeno 14 mrtvých – a neproběhla pitva. Když jsem se na to podíval, tak jeden – rakovina slinivky břišní v posledním stádiu, další masivní plicní embolie…

Pobídl jsem kolegy, aby zjistili pravé příčiny úmrtí. Pak to vyšumělo. Tak byl požádán prof. Černej, solidní člověk – slíbil, že budou analyzovat. Než to zanalyzovali, tak už zase není Černej…

Jestliže mi někdo umře – a ta úmrtí opravdu byla – musíme vědět, na co! A jestliže to byl covid, tak za tu dobu už o něm musíme vědět, hergot, úplně všechno. Ale to se neděje.“

MUDr. Peková: „Kmen viru v březnu 2020, tehdy kdyby nevykřikovali novináři, tak ani nevíme, že tu něco je. To, co jsme tady od března měli možnost zažít a co následovalo, každý kmen viru se choval úplně jinak. Kmeny byly jiné a dnes víme i to, že byly i genomicky jiné.

Byly to nezávislé kmeny, které se tady objevily – a o jejich původu si netroufnu na veřejnosti – a za střízliva vůbec mluvit,“ uzavírá MUDr. Peková.

„Nepochybuji o tom že genom toho viru covidu existuje, ta jeho RNA je tam kompletní. Zarazilo mne to, že se poslední dobou mluví o tom, že koronavirus se nedá vykultivovat na misce, že se nedá nikde sehnat, je izolátem toho viru. Což normálně není možné, protože jsou banky toho viru.

Naše laboratoř tyto viry nekultivuje. Fakt je, že koronaviry se na tkáňové kultuře obtížně pěstují, ale pěstují se. Substance s názvem SARS-CoV-2 zcela jistě genetickou informaci nese, ale existuje problém s kultivací těchto virů,” uzavírá Peková.