Praha: V pražském klubu Hard Rock Cafe (Dům u Rotta, Malé Nám. 3, Josefov) se uskuteční ve středu 7. září od 19:00 hodin „Aurora benefiční koncert pro tygry“, který pořádá muzikant Jary Tauber a jeho agentura Aurora. Koncert se uskuteční za účasti hvězdných hostů.

Cílem akce je vybrat peníze pro organizaci Altaica, která podporuje ohrožené tygry žijící ve volné přírodě. Právě Jary Tauber se stal jedním z ambasadorů této organizace, která kromě pomoci těmto zvířatům pořádá také přednášky pro veřejnost, jejichž cílem je především zvyšování povědomí o ochraně těchto šelem.

Jary Tauber
Jary Tauber. (Foto: NetwIN production)

Akce je určena pro širokou veřejnost a návštěvníci akce mohou organizaci podpořit formou dobrovolného vstupného či zakoupením losu do tomboly o hodnotné ceny, jako například den s tygrem a jeho ošetřovatelem, pobyt na zámku a mnoho dalších.

Během večera vystoupí celá řada umělců. Kromě Jaryho Taubera se na akci objeví například herečka Petra Hřebíčková, která je rovněž patronkou tohoto spolku, Petr Janda, Věra Martinová, Leona Machálková, Zuzana Gamboa, Standa Hložek a další.

Moderátory večera budou Michaela Dragounová a Zdeněk Vrba.

Podle zdroje: NetwIN production