Allen Zhong

6. 1. 2021

Prezidentské volby v USA 2020

Údaje o volbách v Pensylvánii ukazují, že během listopadových voleb bylo prezidentu Donaldu Trumpovi odebráno více než 423 000 hlasů, tvrdí datoví vědci.

Podle analýzy skupiny Data Integrity Group, kterou exkluzivně obdržel deník The Epoch Times, byly hlasy pro prezidenta USA Donalda Trumpa, podané během volebního dne, ale i zaslané poštou, odstraněny v nejméně 15 okresech státu Pensylvánie. (viz video-prezentace na konci článku)

Údaje o průběhu voleb v časových řadách ukazují, že se počet hlasů pro Donalda Trumpa v různých okresech v mnoha časových bodech začal snižovat. Při sčítání hlasů může docházet pouze ke stagnaci nebo nárůstu hlasů, v žádném bodě není možné, aby kandidátům hlasy ubývaly.

Skupina Data Integrity Group uvedla, že k odebrání hlasů během volebního dne v nejméně 15 krajích: Lehigh, Chester, Allegheny, Armstrong, Westmoreland, Northampton, Delaware, Montgomery, Lackawanna, Dauphin, Pike, Carbon, Washington, Eriea Luzerne.

Podle datových expertů bylo z výsledků hlasování pro Donalda Trumpa ve státu Pensylvánie odstraněno nejméně 423 116 hlasů. (Data Integrity Group)

Podle datových expertů bylo z výsledků hlasování pro Donalda Trumpa odstraněno nejméně 423 116 hlasů. Z toho 213 707 hlasů v den voleb a 218 409 hlasů zaslaných poštou nebo podaných v nepřítomnosti voliče (V USA používají také takzvané absentee ballots).

„U všech kandidátů se počty hlasů pohybovaly. Nepozorovali jsme však stejný typ negativních úbytků u žádného z [ostatních] kandidátů, jaké jsme viděli ve výsledcích hlasování pro prezidenta Trumpa, opakovaně a bez vysvětlení,“ řekla členka skupiny datových expertů Lynda McLaughlinová v rozhovoru pro The Epoch Times.

Nová dátová analýza: Trumpovi odpočítali viac ako 400 tisíc hlasov

Kancelář pensylvánského státního tajmníka, který má ve své gesci řízení průběhu voleb, neodpověděla na žádost The Epoch Times o vyjádření.

Data Integrity Group je skupina vědců, inženýrů a odborníků na strojové učení, kteří společně pracují na analýze dat, která má určit, zda ve všeobecných volbách v roce 2020 v USA došlo k manipulaci s daty.

Ve skupině datových vědců působí také Justin Mealey a Dave Lobue.

Justin Mealey pracoval jako technik v americkém námořnictvu, kde se devět a půl roku zabýval oblastí elektronického boje. Zastával také post spolupracovníka Ústřední zpravodajské služby (CIA) a působil jako datový analytik a programátor v Národním protiteroristickém centru. V současné době pracuje pro jednu z účetních firem „Big Four“ jako programátor.

(Video) Prezentace skupiny Data Integrity Group:

Dave Lobue má 12 let zkušeností v oblasti datové vědy a strojového učení v odvětví finančních služeb, telekomunikací a výzkumu. V současné době se specializuje na aplikace umělé inteligence.

Datoví vědci analyzovali volební data z několika států USA včetně Arizony a Georgie.

Při analýze volebních údajů z Georgie skupina zjistila, že z Trumpova záznamu bylo odstraněno více než 30 000 hlasů a dalších 12 173 hlasů bylo od Trumpa přesunuto na Bidena. Více zde…

Skupina vyzvala státní úředníky, aby povolili forenzní audity výsledků hlasování k zachování důvěryhodnosti voleb. Dále uvedli, že je nezodpovědné certifikovat výsledky voleb před vysvětlením nalezených chyb a anomálií.

Klíčoví úředníci a soudci nejvyššího soudu ve státě Pensylvánie, kteří by mohli spustit bližší vyšetřování nalezených anomálií, jsou členové Demokratické strany USA (D). (Screenshot)

„Závěrem je, že došlo k chybám. Data tyto chyby potvrzují a nemělo by záležet na tom, zda se jednalo o stroje nebo lidi, stále jde o chyby a zaslouží si druhou kontrolu a důkladnou analýzu s forenzními audity, aby se našly odpovědi,“ uvedla skupina.

Pensylvánští volitelé odevzdali hlasy pro Joea Bidena a Kamalu Harrisovou 14. prosince 2020.

Státem ověřené výsledky ukazují, že Biden v Pensylvánii získal o 80 555 hlasů více než Donald Trump.

Jak již bylo řečeno, podle datových expertů bylo odstraněno nejméně 423 116 hlasů ze součtu Donalda Trumpa.

Tento přelad vychází z dvou článků (Zdroj 1, Zdroj 2) na stránkách newyorské redakce deníku The Epoch Times.


Exkluzivní rozhovor s datovými experty:

Datový vědci ze skupiny Data Integrity Group - Lyndou McLaughlinová, Justin Mealey a Dave Lobue. (America Thought leaders / Epoch Times)
Datoví vědci ze skupiny Data Integrity Group – Lynda McLaughlinová, Justin Mealey a Dave Lobue. (America Thought leaders / Epoch Times)

Související články

Přečtěte si také

Výzkumníci v oblasti klimatu: Politická agenda vědeckých časopisů podkopává důvěru ve vědu
Výzkumníci v oblasti klimatu: Politická agenda vědeckých časopisů podkopává důvěru ve vědu

Vědci se uchylují k autocenzuře, aby vůbec mohli publikovat v prestižních časopisech. Patrick T. Brown, sám autor vědeckých článků, mimo jiné pro časopis Nature, to vysvětluje a mluví z vlastní zkušenosti. Politická agenda vydavatelů však podkopává důvěru ve vědu.

Česko je mistrem světa v hokeji 2024
Česko je mistrem světa v hokeji 2024

Český hokejový tým na mistrovství světa pořádaném v České republice vyhrál těžké finále se Švýcarskem a stal se mistrem světa roku 2024.

Potomek vám oznámí, že je transsexuál. Jak zareagujete? 
Potomek vám oznámí, že je transsexuál. Jak zareagujete? 

Může se to stát kterýkoliv všední den: zatímco si s rodinou vychutnáváte večeři, vaše dospívající dcera vám náhle oznámí, že se narodila ve špatném těle...

Britští konzervativci slibují, že obnoví vojenskou službu, pokud vyhrají volby
Britští konzervativci slibují, že obnoví vojenskou službu, pokud vyhrají volby

Podle plánu konzervativců, by mladí lidé, měli na výběr, zda sloužit 12 měsíců v armádě, nebo pomáhat jeden víkend v měsíci po dobu jednoho roku ve zdravotnictví, sociálních či jiných veřejných službách.

Japonský premiér Kišida vyzval Peking k zachování míru v Tchajwanském průlivu
Japonský premiér Kišida vyzval Peking k zachování míru v Tchajwanském průlivu

Šéf japonské vlády Fumio Kišida dnes v rozhovoru s čínským premiérem Li Čchiangem zdůraznil, jak je pro Japonsko a celé mezinárodní společenství důležité zachování míru a stability v Tchajwanském průlivu.