Milé děti, milí rodiče, pokud jste příznivci mluveného slova, dovolte nám přivítat vás ve světě Dobrých pohádek. Vypravte se s námi do světa fantazie, do dob minulých i současných; mezi šlechtu, chudé či zvířátka; do prostředí, kde dobro a zlo zápasí o lidská srdce.

Najdete u nás tradiční pohádky a příběhy od slavných autorů, jako jsou bratři Grimmové, bratři Čapkové či naše vlastní pohádky.

Na své si přijdou jak mladší, tak starší, a možná někdy i dospělí… Doufáme, že vám přineseme nejen radost, ale i podněty k rozvoji osobnosti.

Zaposlouchejte se třeba do vyprávění O pejskovi a kočičce nebo do pohádek Karla Čapka. Vyzkoušet můžete také naši adaptaci Červené karkulky či Perníkové chaloupky. A nejmladším se určitě bude líbit pohádka O tučňáčkovi.

Vše najdete na našem Youtube kanálu nebo FB stránkách.

Dobré pohádky jsou projektem Epoch Times, jenž si klade za cíl podpořit tradiční hodnoty ve společnosti. Proto vybíráme pohádky a autory, kteří jsou prověřeni desetiletími či staletími. Snažíme se vyhýbat určitým negativním moderním vlivům, které podkopávají morální vývoj dětí.

čtení pohádek