Ve středu bývalý americký prezident Donald Trump řekl, že zatím je příliš brzy na to, aby řekl, zda bude v roce 2024 kandidovat.

„Zatím je příliš brzy na to to říci, ale vidím mnoho příznivých průzkumů, to je jisté,“ odpověděl Trump Gregovi Kellymu na otázku ohledně kandidatury v roce 2024.

„Máme obrovskou podporu. Zatím tedy neřeknu, ale máme obrovskou podporu a dívám se na čísla průzkumů a jsou opravdu vysoké,“ řekl dále a dodal: „Jsem jediný, vůči komu byl vedený proces ústavní žaloby a má čísla šli nahoru.“


Od odchodu z úřadu se Trump médiím vyhýbal až do tohoto týdne.

V rozhovoru na Newsmaxu také vyjádřil lítost nad smrtí známého moderátora a přítele Rusha Limbaugha, který podlehl rakovině plic.

Vyjádřil se také ke Twitteru, který zrušil jeho účet a v návaznosti na to část uživatelů platformu opustila.

„Řeknu vám, že už to není stejné. Když se podíváte, co se děje s  Twitterem, chápu to tak, že se stal velmi nudným a miliony lidí z něj odchází,“ řekl Trump.

Dodal také, že na sociální sítě se zatím nevrátil, protože „chtěl mít trochu klidu“.


Knižní tip Epoch Times
Devět komentářů ke komunistické straně mapuje děsivou historii Komunistické strany Číny. Iniciovala hnutí, díky kterému vystoupilo ze „strany“ a jejích přidružených organizací již přes 300 milionů Číňanů. Zakoupíte na našem E-shopu.


Překlad a redakční zkrácení původního článku: J. S.