Rodina je základ státu“ – zní citát dnes již nedohledatelného autora.

Aliance pro rodinu, z. s., nyní avízuje, že do ČR v září přijede z USA paní Katy Faust, která nepochází z úplné a standardní rodiny. Katy byla osvojena a vychovávána párem leseb.

Katy Faust pochází z USA, kde má progresivismus značný náskok. Lidé jsou za názory nejrůznějšími způsoby omezováni na osobních svobodách a – to se postupně dotýká i křesťanů a jejich podnikání.

Katy Faust sdružuje dnes již dospělé děti ze stejnopohlavních párů v organizaci Them before us. Bude hovořit o tom, jak uzákonění tzv. homosexuálního manželství v USA diskriminuje děti a potlačuje jejich právo na mámu a tátu.

Její přednášky proběhnou v Praze, Českých Budějovicích, Ostravě a Brně v termínu 20.– 4. září.

Na podobné téma právě vyšla kniha Odvrácená tvář transgenderu od autora Walta Heyera, který žil sám osm let přeoperovaný jako trans žena.

Kniha Odvrácená tvář transgenderu působivě popisuje škody, které na lidech napáchali takzvaní „genderoví odborníci“, kteří tlačí na lidi, aby podstoupili změnu pohlaví, ačkoli ji ve skutečnosti nepotřebují. Čtenáři mohou na knihou zažít syrové emoce a „aha okamžiky“ třiceti lidí, kteří v ní vypovídají svou vlastní zkušenost, jak byli přesvědčeni, že změna pohlaví je jediné možné řešení jejich problémů, avšak později zjistili, že udělali chybu. Tato unikátní kniha je plná důležitých informací.

Kniha Odvrácená tvář transgenderu od autora Walta Heyera.

Aliance pro rodinu, z. s., v minulosti adresovala Poslanecké sněmovně analýzu definice rodiny, v níž mimo jiné uvádí, že:

Manželství není jen k uspokojování potřeb dospělých lidí. Definice manželství a „Jsme fér“ není totožná, není proto možné nazývat manželstvím sňatky homosexuálních párů. Manželství není jen svazkem dvou lidí, kteří se milují. Muž a žena mají nezaměnitelnou roli ve výchově dětí. –

Cílem aliance je země přátelská k rodině. Denně pracuje na tom, aby politici nezapomněli, že na silných a samostatných rodinách se dá budovat lepší budoucnost pro všechny.