Teď pravděpodobně také řešíte, co a jak bude na Silvestra. Řadu našich činností prohání covidový syndrom potenciálních nebezpečí, a tím také omezení. Ale správní světáci se umí s lecčím vypořádat, uvádí MdB. Potřebná opatření se musí ale dodržovat a obvyklá tradice v rámci možností udržovat… i v omezeném režimu.

„Chcete zažít něco extra?“ zní v pozvánce.

„Pak si pořiďte vstupenky do Městského divadla Brno na 21. Silvestrparty, sice tak trochu virtuální, ale výjimečnou. Po skvělé komedii Světáci – s programem i o přestávce – se přeneseme časově na Seychely a na ostrov Mauricius. Ve stejném čase s místními obyvateli a přítomnými turisty (možná tam i momentálně pobývajícími přáteli) „odpálíme“ půlnočním přípitkem – ale v našem středoevropském čase 21.00 hodin – první minuty roku 2022 seychelsko-mauricijského času, a to jak se sluší a patří na tradice naší vyzrálé Silvestrparty. A čeká Vás i další překvapení.“

Dva půlnoční přípitky v jednom Silvestru

„Do 22 hodin vše včas skončíme, abyste se v pohodě přesunuli a stíhali v domácím prostředí se svými blízkými půlnoční rituál vstupu do nového roku 2022 v originální „brněnské časomíře“. A k tomu Vás vybavíme před odchodem dárkovou taškou s kapkou perlivého alkoholu a hudebním cédéčkem z umělecké produkce MdB, abyste si správně užili první minuty a hodiny nadcházejícího roku.

Vše v plném souladu s předepsanými proticovidovými opatřeními.

Neváhejte a pořiďte si vstupenky na skvělé Světáky s půlnočním přípitkem na Seychelách nebo Mauriciu – za symbolickou cenu 1 122 Kč. To Vám nikdo a nikde nenabídne.“

Neváhejte kontaktovat komerční oddělení, a to každý všední den od 8.00 do 16.00, hodin buď osobně, anebo na telefonním čísle 533 316 352 či na e-mailu komercni@mdb.cz.

Zdroj: MdB