Masooma Haq Jan Jekielek

a 30. 12. 2022

Průkopník mRNA technologie Dr. Robert Malone, který dlouhá léta spolupracoval s americkým ministerstvem obrany, varuje, že tamní vláda vede válku o kontrolu nad myšlením lidí a že v této válce jsou platformy sociálních médií „aktivně využívány“ zpravodajskou komunitou k ovlivňování toho, co si lidé myslí a jaký mají pocit.

„Tímto novým bitevním polem je vaše mysl a vaše myšlenky, vaše emoce,“ řekl Malone během nedávného rozhovoru pro pořad EpochTV „American Thought Leaders“. „Nyní je zřejmé, že Twitter se stal prvotřídní platformou pro utváření vznikajícího globálního konsensu o důležitých tématech.“

Během své práce na ministerstvu obrany se Malone dozvěděl o společnostech, které zkoumají vícejazyčné programy, jež vyhodnocují emocionální obsah jazyka používaného na sociálních sítích, což tyto společnosti následně využívají k „mapování vztahového propojení (cloudu)“, včetně toho, o jakých tématech lidé diskutují, kdo jsou vlivní a kdo je na okraji, řekl Malone.

Součástí uplatňování moci sociálních médií jsou jevy jako deplatformování, „shadowbany“ a virální šíření postů.

„Pomocí těchto nástrojů manipulace s tím, jaké informace, jaké tweety, jaké zprávy vysíláte do svého influencerského cloudu, mohou modulovat chování těchto lidí,“ řekl. „Můžete skutečně velmi aktivně kontrolovat, co si jednotlivci myslí, jaké informace shromažďují, k čemu jsou ovlivňováni.“

Lidé, kteří ovládají zbraně informační války, mohou modulovat zprávy v rámci cloudů influencerů, které lze snadno mapovat, řekl Malone.

„Váš aktuální stav mysli na základě projevu, který používáte, a témat, o kterých mluvíte, lze psychologicky velmi přesně zmapovat,“ řekl. „Lze jej propojit do sítě vlivových vztahů.“

Sledování na úrovni

Členy určitého „influencerského cloudu“ lze sledovat pomocí vojenské špionážní technologie zvané Gorgon Stare, řekl Malone. Tato špionážní technologie je schopna rozpoznávat pohyb včetně toho, jakým autem jezdíte, kdo do vašeho auta nastupuje a kam jedete, řekl.

Gorgon Stare je sledovací technologie, původně vytvořená za účelem zaměření se na teroristické skupiny, která využívá špičkové kamery umístěné na bezpilotních letounech k pořizování videozáznamů velkých oblastí, například celých měst. K analýze záznamů ze sledování se pak používá umělá inteligence.

Arthur Holland Michel, autor knihy Eyes in the Sky: The Secret Rise of Gorgon Stare and How It Will Watch Us All (Oči na obloze: Tajný vzestup Gorgon Stare a jak nás bude všechny sledovat), v rozhovoru pro CATO Institute v roce 2019 označil tuto technologii za „špičku leteckého sledování“ a uvedl, že věci, které se při psaní knihy dozvěděl, jsou tak znepokojivé, že mu nedají spát.

Spolčování během pandemie

Elon Musk přinesl na Twitter větší transparentnost a informace, které odhalil, jen potvrdily, že FBI a zpravodajské služby mají na tuto platformu velký vliv, uvedl Malone.

„Elon je nyní v pozici, kdy má přístup k neuvěřitelně citlivým informacím o ochotě americké vlády spolčovat se s odvětvím a ohrožovat první dodatek [Ústavy USA],“ řekl Malone.

Vědec řekl, že pokud jde o etiku a normy vývoje léků, bioetiku, biologickou obranu a farmaceutický vývoj, od začátku pandemie si on a jeho manželka a kolegyně vědkyně Jill Glasspoolová Maloneová uvědomili, že vláda překračuje všechny mantinely.

„Všichni jsme byli v posledních třech letech vystaveni psychologickým operacím vojenské úrovně, které využívaly technologie vyvinuté pro konflikty v zámoří a byly nasazeny proti občanům prakticky celého západního světa.“

Stejné strategie, které používá Komunistická strana Číny k ovládání čínských občanů, používaly i elity ve Spojených státech, uvedl Malone.

„Nyní jsme denně svědky předkládané dokumentace o spiknutí mezi americkou vládou, technologickými firmami a korporátními médii, kterou zveřejňuje Twitter,“ řekl Malone.

Manipulace občanů

Miliony Američanů přijaly nový produkt (mRNA vakcínu), který přeskočil běžné protokoly o bezpečnosti a účinnosti a stále se v určitých případech používá pouze na základě povolení v nouzovém režimu, protože „vláda měla pocit, že je přijatelné nasadit tyto vojenské technologie proti nám všem, aby nás donutila, přinutila a nařídila, abychom přijali nelicencovaný produkt, který se ukazuje, že není bezpečný ani účinný,“ řekl Malone.

Lidé byli k užívání této experimentální vakcíny donuceni, protože s nimi bylo manipulováno v rozsahu, který je těžko představitelný, řekl Malone. Přesně tímto způsobem jsou entity jako např. Komunistická strana Číny schopny provádět zvěrstva v oblasti lidských práv, jako je odebírání orgánů zaživa, kdy jsou vězni při vědomí vražděni kvůli svým orgánům, dodal.

Čína začala s rozvojem svého „transplantačního průmyslu“ od roku 1999 a čekací doba na transplantaci tam se pohybuje v řádu týdnů až několik měsíců, a ne let, jak je tomu v západních zemích.

Děje se tak proto, že si lidé nedokážou představit „možnost, že by se tyto věci mohly dít tímto způsobem, ať už jde o odebírání orgánů, nebo o temnou stránku toho, co se jeví jako vznik farmaceutického korporativistického, globálního, centralizovaného státu,“ řekl Malone.

Většina lidí si nedokáže představit, že takové zlo existuje, protože jsou stále dobří, řekl Malone.

„Nejenže jsme byli vystaveni tomuto přívalu koordinované propagandy, ale byli jsme vystaveni i přívalu záměrné manipulace se samotným naším jazykem na podporu této iniciativy a této agendy,“ řekl Malone.

Nová kniha

Malone se ve své nové knize pokouší utřídit události posledních tří let, aby pochopil, co a proč se stalo, což je podle něj důležité proto, abychom položili základy zdravé cesty kupředu.

Čtenáři by dle něj měli sami rozeznat pravdu tím, že si najdou důvěryhodné zdroje informací. Dodal, že jeho cílem je poskytnout veřejnosti věcné informace, aby se mohla informovaně rozhodovat, protože společnost se nachází v době, kdy jsou lidé zaplavováni „totalitní propagandou“.

V závěrečné třetině své knihy Malone navrhuje několik konkrétních opatření, která by mohla pomoci obnovit demokracii a zmírnit korupci, jež sužuje federální vládu, a to změnou zákonů umožňující omezení funkčního období federálních byrokratů.

O něco takového se pokusil již Donald Trump svým „výkonným nařízením Schedule F“, které ale po nástupu do funkce zrušil prezident Joe Biden. To bylo podle Maloneho „příkladem toho, jak mocné jsou tyto zájmy administrativního státu“.

Dalším zásadním krokem k ukončení vládní korupce je oddělení pravomocí federálních úřadů regulovat a zároveň podporovat odvětví, které mají na starosti, řekl Malone.

„[Dr.] Peter McCullough rád poukazuje na to, že FDA v rámci povolení v nouzovém režimu působí jako podporovatel i regulátor těchto zdravotnických produktů,“ řekl Malone. „A korupce FDA a CDC je nyní v takovém stádiu, že je podle mě tak samozřejmá, že ji popírají jen ti nejzhypnotizovanější.“

Lidé jako Dr. Anthony Fauci pracují v tandemu se zpravodajskými agenturami, což je vidět na vývoji nového oddělení Národního institutu pro zdraví (NIH) – Agentury pro pokročilé výzkumné projekty v oblasti zdraví (ARPA-H) – řekl Malone.

Deník Epoch Times se obrátil na NIH se žádostí o komentář.

Toto nové oddělení vede bývalý důstojník Agentury pro pokročilé výzkumné projekty ministerstva obrany (DARPA) a jeho rozpočet činí přibližně jednu miliardu dolarů. Malone uvedl, že účelem tohoto oddělení „se zdá být začlenění transhumanismu a biometrické identifikace a celé této agendy do NIH. V podstatě se jedná o kroky zpravodajské komunity v rámci NIH“.

Malone poté nadhodil otázku, jak mohou lidé „napomoci decentralizované budoucnosti pro nás všechny, na rozdíl od velmi temné čtvrté průmyslové revoluce – transhumanistické centrálně řízené ekonomiky“.

Překlad a redakční zkrácení původního článku: J. S.

Související články

Přečtěte si také

Odborníci poukazují na selhání New York Times ve zpravodajství o Izraeli
Odborníci poukazují na selhání New York Times ve zpravodajství o Izraeli

Dlouhodobá neobjektivita novin při informování o Izraeli a židovských otázkách se podle odborníků zhoršila s přílivem mladých uvědomělých „woke“...

Nové vzdělávací programy vytvářejí aktivisté a neziskovky financované miliardáři a bankou
Nové vzdělávací programy vytvářejí aktivisté a neziskovky financované miliardáři a bankou

Co se tedy mají žáci naučit a kdo revizi vzdělávacích programů dlouhodobě připravoval? Bylo to ministerstvo školství nebo již moc výkonnou ovládají neziskovky? Kdo to všechno platí? Na tyto otázky odpovídám v následující analýze.

„Hlavy z písku ven!“ Archa 21 otevírá post-covidový diskurz
„Hlavy z písku ven!“ Archa 21 otevírá post-covidový diskurz

Tým Archy 21 pořádal setkání známých osobností a veřejnosti, které má být „první z řady akcí k občanskému poučení a posílení z covidové krize“. Řečníci zavzpomínali na tehdejší události...

Zásobování energií budoucnosti: Jaderná fúze dosahuje teplot slunečního jádra
Zásobování energií budoucnosti: Jaderná fúze dosahuje teplot slunečního jádra

Jaderná fúze je považována za ideální způsob výroby energie, ale navzdory velkému počtu výzkumných projektů se zdá, že její realizace je vzdálena ještě 50 let. Současný průlom je také charakterizován tím, že „je před námi ještě hodně práce“.

„Alarmující“. Nikotin užívá polovina mladých do 24 let. Roste obliba elektronických cigaret a nikotinových sáčků
„Alarmující“. Nikotin užívá polovina mladých do 24 let. Roste obliba elektronických cigaret a nikotinových sáčků

Nikotin užívá třetina Čechů starších 15 let, přičemž mezi mladými ve věku 15–24 let jde o 50 procent osob. Stabilně roste také oblíbenost ochucených elektronických cigaret a nikotinových sáčků. Vyplývá to z průzkumu NAUTA, který každoročně uveřejňuje Státní zdravotní ústav.