Dvanáctiletý chlapec s krásným hlasem, který překonal obavy a strach zazpíval se slzami v očích na obřadu obnovení manželského slibu svých rodičů a zabrnkal tím na citové struny milionů lidí.

Aiden Armstrong sebral odvahu a zazpíval svým rodičům, 43leté mamince Kemorene Mills-Armstrongové a 44letému nevlastnímu otci Kirklandu Armstrongovi, na krásném obřadu, kterého se zúčastnila rodina a přátelé v jejich rodném městě Port St Lucie na Floridě.

Aiden měl oblečené sametové námořnické sako a motýlka s bílou růží připnutou na klopě, aby ladil se svatebčany. Jako píseň si vybral „You Are The Reason“ od Caluma Scotta.

Aiden řekl deníku The Epoch Times, že si pro obřad obnovení manželského slibu vybral tuto speciální píseň, protože mu připadala velmi „laskavá a sentimentální“ a také proto, že své rodiče opravdu miluje.

Překonání obav a strachu 

Vzhledem k tomu, že Aiden zpíval před publikem poprvé, prozradil, že mu tělem proudil adrenalin, protože měl strach.

Na videu, které sdílela autorka videa Danielle Tufanová, je vidět, jak Aidena při zpěvu přemohly emoce. Rychle si však utře slzy a sebere odvahu pokračovat v procítěném zpěvu.

@chasingabundance

The bravest son singing for his parents vow renewal 🥺✨🙏🏼

♬ original sound – ChasingAbundance

„Nechtěl jsem nic pokazit, tak jsem se snažil, jak nejlépe jsem uměl, a vyšlo to. Prostě jsem se tak nějak připravil. … Věděl jsem, že nemůžu pořád brečet. Musel jsem se s tím prostě vyrovnat a hned jsem začal zpívat,“ popsal chlapec.

Jeho rodiče, kteří pocházejí z Jamajky, před deseti lety seznámil jeden z Kirklandových bratranců, v době, kdy oba žili v New Yorku. Pár se vzal u soudu v roce 2014. Společně vychovávají tři chlapce: Kemoreniny syny Aidena a jeho šestnáctiletého bratra Gavina a sedmiletého Carsona, který je Kirklandovým biologickým synem.

Rodinná událost

Po neúspěšném pokusu uspořádat obnovení manželského slibu na Jamajce manželé konečně našli ideální místo v Port St. Lucie a z romantické události se stala hojně navštívená rodinná událost.

Netřeba dodávat, že také publikum bylo při poslechu Aidenova zpěvu značně dojaté.

Úspěch a dojetí

Záběry Aidenova dojemného vystoupení se staly virálními a na sociálních sítích nasbíraly přes 15 milionů zhlédnutí. Kemorene, která obnovení manželského slibu vymyslela, komentáře diváků dojaly.

„Říkala jsem si, páni, lidé jsou tak milí. Upřímně řečeno, při čtení příspěvků jsem se několikrát rozbrečela, dokonce i teď brečím,“ uvedla.

Díky Aidenovu virálnímu sólu má nyní dvanáctiletý chlapec nový pohled na svou budoucnost. „Když jsme si uvědomil, že mě zpívání baví, opustil jsem své původní přání stát se policistou“, řekl Aiden Deníku The Epoch Times.