Předseda sněmovního výboru pro dohled sdělil, že Bidenovi dostali milion dolarů krátce po jednom převodu z Číny Premium

Předseda sněmovního výboru pro dohled sdělil, že Bidenovi dostali milion dolarů krátce po jednom převodu z Číny

Podle republikánů ze sněmovního výboru pro dohled obdržela Bidenova rodina více než milion dolarů od společníka Huntera Bidena poté, co na účet společníka přišly peníze od čínské státní energetické společnosti.

Comer vyzval k prošetření Tajné služby USA kvůli vypomáhání Hunteru Bidenovi Premium

Comer vyzval k prošetření Tajné služby USA kvůli vypomáhání Hunteru Bidenovi

Předseda sněmovního výboru pro dohled, republikán James Comer, vyzval 13. února k prošetření Tajné služby Spojených států, kterou obvinil z „bizarního“ postupu při ochraně Huntera Bidena.

Hunter Biden připouští, že nechvalně známý notebook mu patřil Premium

Hunter Biden připouští, že nechvalně známý notebook mu patřil

Dopis, resp. dopisy Hunterova právníka federálním a státním úřadům znamenají, že Biden a jeho právní tým poprvé veřejně přiznali, že osobní údaje v notebooku patří jemu.

Předseda sněmovního výboru USA pro dohled se zaměřuje na „zneužívání vlivu“ ze strany rodiny Bidenových

Předseda sněmovního výboru USA pro dohled se zaměřuje na „zneužívání vlivu“ ze strany rodiny Bidenových

Republikáni, kteří nyní ovládají Sněmovnu reprezentantů, zahájili vyšetřování vládního „plýtvání, podvodů, zneužívání a špatného hospodaření“ a také chtějí zahájit vyšetřování rodiny Bidenových.

Objevení tajných dokumentů a vazeb syna prezidenta Bidena na Čínu vyvolává dle experta na kybernetickou bezpečnost obavy Premium

Objevení tajných dokumentů a vazeb syna prezidenta Bidena na Čínu vyvolává dle experta na kybernetickou bezpečnost obavy

Další utajované dokumenty nalezené v domě prezidenta Joea Bidena v Delaware podtrhují přetrvávající obavy z obchodních vazeb jeho syna Huntera Bidena s osobami napojenými na Komunistickou stranou Číny, uvedl v rozhovoru pro NTD TV Rex Lee, odborník na kybernetickou bezpečnost se zkušenostmi s poradenstvím v soukromém i vládním sektoru.

Sněmovní výbor prověřuje „podezřelé“ transakce v souvislosti se zprávami o 50 000 $ nájmu Huntera Bidena v otcově domě Premium

Sněmovní výbor prověřuje „podezřelé“ transakce v souvislosti se zprávami o 50 000 $ nájmu Huntera Bidena v otcově domě

James Comer sdělil pro Fox News, že výbor prověřuje bankovní záznamy a „záznamy podezřelých aktivit“ v souvislosti s nepotvrzenými zprávami, že Hunter Biden, syn prezidenta Joea Bidena, platil měsíčně téměř 50 000 dolarů za nájem v otcově domě ve Wilmingtonu ve státě Delaware.

Hunter Biden žádá soud, aby nemanželská dcera nenosila jeho příjmení Premium

Hunter Biden žádá soud, aby nemanželská dcera nenosila jeho příjmení

Lunden Robertsová, matka Navy Joan Robertsové, v žádosti, kterou její právní zástupce podal soudkyni, uvedla, že její dcera „bude mít prospěch z toho, že ponese jméno rodiny Bidenových“, protože toto příjmení je „nyní synonymem vzdělanosti, úspěchu, finanční bystrosti a politické moci“.

FBI se pokoušela zdiskreditovat zprávy o notebooku Huntera Bidena – Akta Twitter #7 Premium

FBI se pokoušela zdiskreditovat zprávy o notebooku Huntera Bidena – Akta Twitter #7

„V sedmém díle Twitter Files předkládáme důkazy, které poukazují na organizované úsilí zástupců zpravodajské komunity, zaměřené na vedoucí pracovníky mediálních společností a sociálních médií, s cílem zdiskreditovat uniklé informace o Hunteru Bidenovi před jejich zveřejněním i po něm,“ napsal autor Michael Shellenberger