Redakce Epoch Times

5. 9. 2019

Zkoumáme důležité události ve světě, které jsou přehlížené nebo kterým se jiné mediální výstupy vyhýbají. V poslední době jsme publikovali několik významných investigativních reportáží – Crossfire Hurricane, Uranium One, Pay to Play a další. 

Uvědomujeme si hodnotu tradičního umění a jeho schopnost inspirovat lidstvo k nejvyšším ideálům. 

EpochTimes.cz je větev mediální skupiny Epoch Media Group sídlící v New Yorku, která vytváří obsah pro stovky milionů čtenářů po celém světě.

Spojená Česko-Slovenská pobočka deníku The Epoch Times provozovaná neziskovou společností Epoch Times ČR, z. s. Vlastníkem webu je slovenská EpochMedia, s. r. o. Více o nás naleznete zde…


The Epoch Times ČR


Rozhovory

Redaktoři české redakce deníku The Epoch Times otevírají v rozhovorech s českými osobnostmi palčivá témata současnosti, která jsou hlavním proudem často opomíjená, přesto že jsou svou povahou pro společnost zásadní.

Rozhovory naleznete na: Epoch Times, YouTube, Facebooku.

Jiří Chlebníček sleduje multižánrová témata, zatímco Milan Kajínek se věnuje především oblastem spojeným s Čínou a jejími vztahy se světem a Českou republikou.


Tištěná vydání

Česká redakce Epoch Times vydala několik titulů zaměřených na Čínu a vzestup komunismu v ČLR: 9 komentářů ke komunistické straně, Za Čínu spravedlivější nebo Jak přízrak komunismu vládne našemu světu.

Od října 2015 se česká redakce deníku The Epoch Times věnovala vydávání speciálních tištěných magazínů.

Přehled všech dosud vydaných magazínů – zde.

Tištěná vydání české redakce The Epoch Times je možné zakoupit on-line v nakladatelství Kosmas.

Epochální recepty

Nenapadá vás, co doma navařit? Už vás nebaví jíst pořád dokola to samé? Zkuste kuchtit s námi. Recepty snadné, rychlé a chutné, jak ty neobvyklé, tak i ty z odkazu našich předků, vegetariánské i pro „masožravce“ – svůj nej recept na Youtube kanále „Epochální recepty“ si vybere každý.

Každý video recept najdete navíc také v textové podobě na našem webu v rubrice Jídlo spolu s dalšími recepty. Každý je mnohokrát odzkoušený, s ověřeným dávkováním a radami a tipy, jak se vyhnout chybám. Více zde…

https://www.youtube.com/watch?v=Z6hk4ORufIA&feature=emb_title

Dobré pohádky

Milé děti, milí rodiče, pokud jste příznivci mluveného slova, dovolte nám přivítat vás ve světě Dobrých pohádek. Vypravte se s námi do světa fantazie, do dob minulých i současných; mezi šlechtu, chudé či zvířátka; do prostředí, kde dobro a zlo zápasí o lidská srdce.

Najdete u nás tradiční pohádky a příběhy od slavných autorů, jako jsou bratři Grimmové, bratři Čapkové či naše vlastní pohádky.

Na své si přijdou jak mladší, tak starší, a možná někdy i dospělí… Doufáme, že vám přineseme nejen radost, ale i podněty k rozvoji osobnosti. Více zde…


The Epoch Times New York


Investigativní reportáže

Používáme novou metodu investigativní žurnalistiky, která kombinuje tradiční vyhledávání faktů s kvalitním designem. Následující infografiky odhalují korupci, zneužívání moci v politice USA a mnoho dalších důležitých otázek.

Níže nabízíme k nahlédnutí infografiky zpracované během našich posledních významných investigativních reportáží. Více…


Declasified (Odtajněno)

Neviditelné války, nekonvenční zbraně, politická analýza a související témata

Odtajněn je nový kanál z deníku The Epoch Times zaměřený na neviditelné války, nekonvenční zbraně, politickou analýzu a související témata. Přidejte se k moderátorům Joshuovi Philippovi a Gině Shakespearové při jejich rozhovorech s některými předními odborníky na bezpečnostní oblasti, které jsou často málo známé, ale nás všechny ovlivňují… Anglicky: * YouTube * Facebook * Twitter *

About Declassified: Standing Outside of Political Interests and Profit

https://www.youtube.com/watch?v=z1EBLO0Tnzs

American Thought Leaders (Myšlenkoví vůdci Ameriky)

america-thought-leaders-epoch-times

Osobnosti, názory a myšlenkové proudy americké společnosti

V době, kdy se americká společnost stále více polarizuje, média často ignorují názory a příběhy, které si zaslouží pozornost. Pořad Myšlenkoví vůdci Ameriky moderuje starší redaktor Epoch Times Jan Jekielek a jeho reportérský tým.

Anglicky: * WEB * Facebook * YouTube * Twitter *

Crossroads (Křižovatky)

Pořad zaměřený na politickou diskusi, tradiční hodnoty, spiritualitu a filozofii.

Joshua Philipp hovoří s odborníky a autory o politice, historii a hodnotách, které stojí za to udržet.

Témata, kterými se Crossroads zabývá, zahrnují rozhovory o široké škále otázek od ekonomiky a aktuálních zpráv, zapomenuté historie a nekonvenčního boje.

Naše série Wisdom of Tradition obsahuje lekce z klasické literatury a úvahy o tom, jak tyto hodnoty aplikovat v našem každodenním životě.

Politická série Explaining Politics rozebírá politické záležitosti pomocí hloubkové analýzy.

Poslání: Poskytněte hodnotnou diskusi a analýzu důležitých otázek, kterým svět nyní čelí, propojte hodnoty minulosti se skutečností současnosti a poskytněte zázemí a informace, které lidem pomohou pochopit kontext aktuálních zpráv.


Související témata

Přečtěte si také

Polsko zvažuje zkrácení pracovního týdne, ministryně zvažuje i volné pátky
Polsko zvažuje zkrácení pracovního týdne, ministryně zvažuje i volné pátky

První možností je zkrátit pracovní týden na 35 hodin, druhou zavést volné pátky.

Přírodní krása: Vytvoření úchvatné zahrady s divokými květinami
Přírodní krása: Vytvoření úchvatné zahrady s divokými květinami

Divoké květiny jsou úžasným doplňkem každé zahrady, protože propojí i tu nejformálnější zahradu s přírodním prostředím.

Ateistický onkolog se při léčbě pacientů s rakovinou vrací k víře: Věda dokazuje existenci vyšší moci
Ateistický onkolog se při léčbě pacientů s rakovinou vrací k víře: Věda dokazuje existenci vyšší moci

Brzy zjistil, že věda, v niž pevně věřil, je chybná a chybí jí klíčové důkazy pro její teorie, přestože tyto teorie byly vydávány za fakta.

Účast ve volbách do EP letos v EU zřejmě neklesne, říká politolog
Účast ve volbách do EP letos v EU zřejmě neklesne, říká politolog

Účast ve volbách do Evropského parlamentu je obvykle v České republice i dalších unijních státech nižší než v případě hlasování do národních parlamentů.

Tajemství a kouzlo cremonských houslí
Tajemství a kouzlo cremonských houslí

Housle, nejcennější a nejprestižnější z rukodělných nástrojů, dominovaly hudbě po staletí. Mají dlouhou historii a jejich počátky zůstávají zahaleny tajemstvím.