Milan Kajínek

26. 9. 2023

E-mailová komunikace získaná soudní cestou od amerického Národního institutu pro alergie a infekční nemoci (NIAID) ukazuje, že skupina okolo Antonyho Fauciho, ředitele tohoto úřadu, věděla o experimentech, které Wuchanský virologický institut prováděl na humanizovaných myších.

Inkriminovaný e-mail získala na soudní příkaz organizace US Right to Know. Investigativní tým deníku Epoch Times při analýze zjistil, že e-mail obsahuje utajované informace. Jedná se o data, která státní úřady začernily, když poskytly první várku e-mailů a dosud nebylo známo, jaké informace utajily.

V tomto článku budeme diskutovat konkrétně bod e-mailu číslo šest. Celý obsah komunikace podrobně rozebírá Hans Manchke v pořadu Truth over news, který můžete sledovat zde s českými titulky.

Jedná se o přiznání, že laboratoř ve Wu-chanu použila netopýří viry, které našla ve volné přírodě, a infikovala jimi humanizované laboratorní myši. Tato procedura byla údajně prováděna za účelem hledání vakcíny, kterou se jim nakonec nepodařilo nalézt.

Část e-mailové komunikace věnovaná laboratorním myším je zásadní.

Mimochodem tyto myši dal Wuchanské laboratoři pan Ralph Barrick, spolupracovník Antonyho Fauciho, ředitele amerického Národního institutu pro alergie a infekční nemoci, který je rovněž zmíněn v e-mailech.

Laboratoř P4 v areálu Wuchanského virologického institutu, 13. května 2020. (Hector Retamal / AFP via Getty Images)

Použití těchto myší umožňuje těmto virům získat schopnost infikovat člověka.

Jak vysvětluje Hans Manchke, pro zjednodušení si můžeme představit viry jako klíče. Tyto klíče mohou vstoupit pouze do buněk, které dokáží odemknout. Aby je mohly odemknout, musejí mít ten správný tvar.

Netopýří virus může odemknout buňky netopýrů, ale lidí ne, alespoň ne obvykle.

Přeskok viru z netopýrů na jiné zvíře se proto může odehrát jen velmi pomalu, kdy prostřednictvím postupné mutace může virus začít získávat schopnost otevírat buňky jiných živočichů tím, že pomalu přebírá „tvar správného klíče“.

Takže pro začátek je to jako mít klíč, který úplně nepasuje, ale bude fungovat a nakonec zapadne,
pokud se s ním bude v zámku kroutit a bude se do něj tlačit, dokud nepřizpůsobí svůj tvar klíčové dírce zámku.

Ale nebude to fungovat dobře, nebude to fungovat u většiny lidí a lidé se jím tedy nenakazí ve velkém měřítku.

Problém je v tom, že virus SARS CoV 2 neměl žádný z těchto problémů, byl jako klíč, který „od prvního dne perfektně pasoval“, vysvětluje investigativní reportér Hans Manchke.

Důvodem, proč od počátku pasoval tak dobře, je skutečnost, že prošel přes tyto laboratorní myši, které exprimují lidské plicní buňky.

Klíč k otevření lidských buněk byl zdokonalen tím, že virus prošel skrze tyto laboratorní myši.

Bod šest, který byl původně z e-mailové komunikace vymazán (začerněn), prozrazuje, že přesně to laboratoř ve Wu-chanu dělala, a že to laboranti dělali, protože chtěli vyvinout vakcínu.

Dr. Anthony Fauci, hlavní lékařský poradce prezidenta Joea Bidena a vedoucí Národního institutu pro alergie a infekční choroby, hovoří 11. ledna 2022 v Kongresu ve Washingtonu. (Greg Nash / Pool / AFP via Getty Images)

Tato část e-mailu vrhá další světlo na fakt, že doktor Antony Fauci a skupina okolo něho, věděla mnohem více, než řekla, a navíc ukazuje, že Fauci a další vědomě lhali, když prosazovali teorii o „přirozeném původu viru“, protože tento e-mail je datován z 27. ledna 2020 v čase 18:25 hodin.

Z dalších bodů, které obsahuje nově zveřejněný e-mail, jasně vyplývá, že Fauci měl všechny informace, které potřeboval k tomu, aby dospěl k závěru, že virus není přírodního původu a téměř jistě pochází z laboratoře ve Wu-chanu – a že tuto informaci měl velmi brzy.

Ukazují také na to, co Fauci a jeho tým věděli, když jednali s kongresem USA nebo s Bílým domem a týmem, který dostal na starost řešení otázky epidemie nového koronaviru. Přesto, zdá se, nikomu z nich informace, které měli k dispozici, nesdělili.

Další podrobnosti a vysvětlení jednotlivých bodů naleznete v pořadu Truth ower news.

Související články

Přečtěte si také

COP28 – změny v zemědělství a potravinářství kvůli „klimatickým změnám“. Gates podporuje roušky pro krávy, umělé maso a hmyz
COP28 – změny v zemědělství a potravinářství kvůli „klimatickým změnám“. Gates podporuje roušky pro krávy, umělé maso a hmyz

Na summitu COP28 podepsalo přes 130 zemí v rámci klimatické agendy deklaraci o transformaci v zemědělství a v potravinovém systému. Převratné novinky podporuje Bill Gates, WEF doporučuje hmyz.

Kdy máme skutečně dost?
Kdy máme skutečně dost?

Místo toho, abyste se stále hnali za něčím lepším, naučte se být šťastní a vděční za to, co máte.

Itálie opouští čínský projekt Nové Hedvábné stezky
Itálie opouští čínský projekt Nové Hedvábné stezky

Itálie se stahuje z čínské iniciativy známé také jako Pásmo a stezka (BRI), čímž ambicióznímu projektu komunistického režimu zasadila velkou ránu.

Prosím už ne revoluce, ale kultivace
Prosím už ne revoluce, ale kultivace

Při přemýšlení nad tím, jak se chovat, aby nevznikalo velké množství problémů, často přemýšlím nad otázkou souvislosti mezi úpadkem prosperity a úpadkem morálních hodnot společnosti...

Hunter Biden byl obviněn zvláštním vyšetřovatelem z devíti daňových deliktů
Hunter Biden byl obviněn zvláštním vyšetřovatelem z devíti daňových deliktů

Zvláštní vyšetřovatel oznámil obvinění vůči Hunteru Bidenovi ze tří daňových trestných činů a šesti přečinů v hodnotě 1,4 milionu dolarů z let 2016 až 2019, když místo plnění daňových povinností utrácel miliony za okázalý životní styl a drogy.