Původně jsem nechtěl v létě prudit s očkováním. Ale v médiích už se (opět) objevili strašáci. Mediální strašák varuje před novou vlnou a novou mutací. Jeden strašák-expert doporučuje očkovat a nepředpokládá žádná opatření, jiný bubák předpokládá opatření (roušky) ale sám se dřív vyjádřil, že na čtvrtou dávku nepůjde. A včil se v tom vyznejte. Chlapci asi ještě nedostali instrukce z vyšších míst.

Ale to nevadí. Jelikož máme svobodu rozhodování o svém zdraví, alespoň tedy do doby, než nám zase zavedou idiotská opatření, každý si může svobodně vybrat. Proto jsem pro vás připravil dvě různá doporučení ohledně podzimního přeočkování proti Covidu-19, pro dvě skupiny naší rozdělené společnosti.

DOPORUČENÍ PRO ŘÁDNÉ A UVĚDOMĚLÉ OBČANY

Bojte se. Přijde podzimní vlna. Proto je životně důležité, aby se každý jedinec nechal posílit vakcínou. Česká vakcinologická společnost pro vás připravila nové doporučení ze dne 29. června 2023. Na nic se neptejte. Postupujte podle něj. Rozhodně si nechte píchnout tzv. booster (posilovač). Už jen to slovo „posilovač“ sugeruje nezměrnou sílu. Vaše tělo bude ještě více schopno se bránit Covidu! Vaši američtí soudruzi doporučují vakcínu až 6x ročně, tak rychle dožeňte vakcínový absťák.

Američtí i jiní odborníci říkají, že Bůh nám dal dvě paže pro vícenásobná očkování – nechte si proto píchnout do jedné paže pátou dávku a do druhé paže šestou dávku. U toho bych ale neskončil. Bůh nám totiž dal ve své neskonalé dobrotě i dvě půlky prdele. Do jedné požádejte zdvořile o sedmou dávku, a do druhé o osmou dávku. Teprve pak budete osminásobně chráněni proti ďábelské nemoci, a budete jen koukat, jak ty neočkované bestie umírají – i když, pravda, ne dost rychle. Vezměte do ruky mávátko s fotkou Ursuly, a provolávejte jí slávu, že prozřetelně objednala deset dávek („teček“) na osobu. Přihlaste se na brigádu jako čestná stráž u kanálu, do kterého se už podruhé vylejí vakcíny za 4,7 miliardy korun.

DOPORUČENÍ PRO LIDI, KTEŘÍ MAJÍ TU NEBETYČNOU DRZOST POUŽÍVAT VLASTNÍ ROZUM

Postupujte podle svého vlastního uvážení a mějte na paměti že:

Každá další dávka s sebou nese vyšší riziko Covidu, neboť imunita po očkování rychle vyvane, často do záporných hodnot.

Bivalentní boostery zřejmě nefungují. FDA už je nedoporučuje.

Naše ministerstvo vakcinace nám nově schválilo boostery s mutacemi BA4, BA5, které už tu dávno nejsou.

Přirozená imunita (získaná proděláním nemoci) funguje proti vážnému průběhu.

Celková úmrtnost se nelišila ve skupině s mRNA vakcínou oproti placebové skupině – tím asi padá poslední argument kovidistů, že vakcína chrání před smrtí.

Zhruba čtyři procenta šarží vakcín jsou zřejmě kontaminovaná různým svinstvem, včetně úlomků DNA například opičího viru SV40. Tyto kontaminované šarže stojí za naprostou většinou nežádoucích účinků. Nikdo se však u nás nenamáhá vzít jednu lahvičku z každé šarže a nechat ji analyzovat. Asi si naši pohlaváři říkají „lepší je nevědět“.

Britská vakcinologická komise JVCI letos asi nedoporučí očkování proti Covidu ani proti chřipce lidem mladším 65 let. (Je to zřejmě banda dezolátů).

Já osobně bych proto další očkování nedoporučil bez konzultace s některým z rozumných vakcinologů, imunologů či virologů – však vy víte, koho myslím. Rozloučím se s vámi citátem jednoho z nich, pana profesora Thona: “Můj vzkaz lidem zní, že pokud si budou dávat další a další dávky vakcíny, aniž by předtím u sebe vyhodnotili prospěch a rizika, zadělávají si na velké problémy, které už medicína nebude schopna řešit.” 

Přeji pevné zdraví a veselou mysl OBĚMA výše uvedeným skupinám (a to fakt vážně, tentokrát bez ironie či sarkasmu). VČ

P.S. Myslící jedinci poznali, v kterém odstavci se objevil sarkasmus. Pro občany s vymytým mozkem ještě upřesňuji: toto NEBYLO lékařské doporučení, pouze zoufalý výkřik starého smutného muže.