Enrico Trigoso

19. 7. 2022

„Mainstreamová média nevyvíjejí žádné úsilí, aby ho pohnala k odpovědnosti“ – Robert F. Kennedy Jr.

TÉMA: Diskuse o protiepidemických opatřeních

Synovec bývalého prezidenta Robert F. Kennedy Jr. prohlásil, že je „zarážející“, že mainstreamová média neberou doktora Anthonyho Fauciho k odpovědnosti za jeho nedávný výrok, že vakcíny proti onemocnění covid-19 nechrání „příliš dobře“ před čínským virem.

„Jednou z věcí, která vyplývá z údajů, je, že … vakcíny – vzhledem k vysokému stupni přenosnosti tohoto viru – nechrání příliš dobře před infekcí,“ řekl Fauci 13. července 2022.

„Je s podivem, že mainstreamová média dovolují [Faucimu] slepě prohlašovat toto prohlášení, aniž by se snažila pohnat ho k odpovědnosti za nákladnou národní politiku a lockdowny, které byly zcela postaveny na jeho původním tvrzení, že vakcíny zabrání přenosu viru a ukončí pandemii,“ řekl Kennedy v rozhovoru pro The Epoch Times.

Lockdowny byly původně zavedeny s cílem srovnat křivku rostoucích případů nakažení během dvou týdnů. Kennedy tvrdí, že „byly v rozporu se všemi předchozími doporučeními pro pandemická protiopatření CDC a WHO“.

Domnívá se také, že „domeček z karet by se měl zhroutit“ a že média by měla vyvíjet tlak na Národní institut pro zdraví (NIH), který je součástí ministerstva zdravotnictví USA a je odpovědný za biomedicínský výzkum a výzkum v oblasti veřejného zdraví.

„Celostátní média, která se nechala oklamat všemi těmi lžemi, by měla NIH obklopit vidlemi a pochodněmi. A přesto je to jako házení hrachu na stěnu,“ říká Kennedy.

Kennedy je autorem bestselleru nazvaného Skutečný Anthony Fauci [1], encyklopedického díla, které zahrnuje vměšování Velkých farmaceutických firem (Big Pharma) do veřejného zdraví a lidských svobod.

Je advokátem, ekologickým aktivistou a zakladatelem organizace Children’s Health Defense. Je synem bývalého amerického senátora, generálního prokurátora a prezidentského kandidáta Roberta F. Kennedyho a synovcem bývalého demokratického prezidenta Johna F. Kennedyho.

„Pokud nezabrání přenosu, jak potom ospravedlní mandáty (povinné očkování)? Zejména pro děti?“

Deník Epoch Times se obrátil na Fauciho kancelář s žádostí o komentář.

Z původního článku newyorské redakce deníku The Epoch Times přeložil M. K.


Poznámky:

[1] The Real Anthony Fauci: Bill Gates, Big Pharma, and the Global War on Democracy and Public Health (Children’s Health Defense). Autor: Robert F. Kennedy Jr.. Stran: 934. Ke koupi např. zde: Amazon

Související články

Přečtěte si také

Javier Milei v Praze: Svoboda je klíč
Javier Milei v Praze: Svoboda je klíč

V Žofínském paláci v Praze dnes vystoupila celebrita světové politiky, ekonom a prezident Argentiny Javier Milei, který se s přítomnými podělil v několika desítkách minut o své myšlenky.

Ministryně Černochová jednala s argentinským protějškem Petrim o prohloubení spolupráce v obranném průmyslu
Ministryně Černochová jednala s argentinským protějškem Petrim o prohloubení spolupráce v obranném průmyslu

O prohloubení bilaterální spolupráce v obranném průmyslu i současných bezpečnostních výzvách dnes v Praze jednala ministryně obrany Jana Černochová (ODS) se svým argentinským protějškem Luisem Alfonsem Petrim.

Evropská unie potvrdila 1,4 miliardy eur ze zmrazených ruských aktiv pro Kyjev
Evropská unie potvrdila 1,4 miliardy eur ze zmrazených ruských aktiv pro Kyjev

Evropská unie potvrdila 1,4 miliardy eur (34,9 miliardy Kč) z výnosů ruských aktiv zmrazených v Evropě pro Ukrajinu, uvedl šéf unijní diplomacie Josep Borrell

Skoro polovina majitelů elektromobilů v USA zvažuje návrat ke „spalovákům“
Skoro polovina majitelů elektromobilů v USA zvažuje návrat ke „spalovákům“

Téměř polovina amerických řidičů elektromobilů zvažuje přechod zpět ke spalovacím motorům, zjistil spotřebitelský průzkum. Celosvětově je toto číslo nižší, přesto o návratu k benzínu a naftě uvažuje skoro třetina dotázaných.

Češi se podílí na výzkumu rentgenové dvojhvězdy v Mléčné dráze
Češi se podílí na výzkumu rentgenové dvojhvězdy v Mléčné dráze

Čeští vědci se podílí na průlomovém výzkumu takzvané rentgenové dvojhvězdy. Jde o jeden z nejenergetičtějších úkazů ve vesmíru.