„Mainstreamová média nevyvíjejí žádné úsilí, aby ho pohnala k odpovědnosti“ – Robert F. Kennedy Jr.

TÉMA: Diskuse o protiepidemických opatřeních

Synovec bývalého prezidenta Robert F. Kennedy Jr. prohlásil, že je „zarážející“, že mainstreamová média neberou doktora Anthonyho Fauciho k odpovědnosti za jeho nedávný výrok, že vakcíny proti onemocnění covid-19 nechrání „příliš dobře“ před čínským virem.

„Jednou z věcí, která vyplývá z údajů, je, že … vakcíny – vzhledem k vysokému stupni přenosnosti tohoto viru – nechrání příliš dobře před infekcí,“ řekl Fauci 13. července 2022.

„Je s podivem, že mainstreamová média dovolují [Faucimu] slepě prohlašovat toto prohlášení, aniž by se snažila pohnat ho k odpovědnosti za nákladnou národní politiku a lockdowny, které byly zcela postaveny na jeho původním tvrzení, že vakcíny zabrání přenosu viru a ukončí pandemii,“ řekl Kennedy v rozhovoru pro The Epoch Times.

Lockdowny byly původně zavedeny s cílem srovnat křivku rostoucích případů nakažení během dvou týdnů. Kennedy tvrdí, že „byly v rozporu se všemi předchozími doporučeními pro pandemická protiopatření CDC a WHO“.

Domnívá se také, že „domeček z karet by se měl zhroutit“ a že média by měla vyvíjet tlak na Národní institut pro zdraví (NIH), který je součástí ministerstva zdravotnictví USA a je odpovědný za biomedicínský výzkum a výzkum v oblasti veřejného zdraví.

„Celostátní média, která se nechala oklamat všemi těmi lžemi, by měla NIH obklopit vidlemi a pochodněmi. A přesto je to jako házení hrachu na stěnu,“ říká Kennedy.

Kennedy je autorem bestselleru nazvaného Skutečný Anthony Fauci [1], encyklopedického díla, které zahrnuje vměšování Velkých farmaceutických firem (Big Pharma) do veřejného zdraví a lidských svobod.

Je advokátem, ekologickým aktivistou a zakladatelem organizace Children’s Health Defense. Je synem bývalého amerického senátora, generálního prokurátora a prezidentského kandidáta Roberta F. Kennedyho a synovcem bývalého demokratického prezidenta Johna F. Kennedyho.

„Pokud nezabrání přenosu, jak potom ospravedlní mandáty (povinné očkování)? Zejména pro děti?“

Deník Epoch Times se obrátil na Fauciho kancelář s žádostí o komentář.

Z původního článku newyorské redakce deníku The Epoch Times přeložil M. K.


Poznámky:

[1] The Real Anthony Fauci: Bill Gates, Big Pharma, and the Global War on Democracy and Public Health (Children’s Health Defense). Autor: Robert F. Kennedy Jr.. Stran: 934. Ke koupi např. zde: Amazon