Pořad Televize NTD Čína bez cenzury, který moderuje Chris Chappell, vysílá ve formátu pozdní noční show, která mísí humor s vážnou analýzou čínské politiky a společnosti.

Z epidemie koronaviru, která propukla v čínském Wu-chanu, je pandemie. Lidé umírají po celém světě, protože Komunistická strana Číny tuto chorobu (COVID-19) zakrývala po dobu šesti týdnů. Nyní se snaží vyjít z toho, co mělo být PR katastrofou, jako vítěz. Obviňuje USA a vykresluje Čínu coby hrdinu koronaviru. Přiměla také Světovou zdravotnickou organizaci WHO, aby podpořila její falešný narativ.

Šéf WHO, Tedros Adhanom Ghebreyesus je marxista, šéf Tigrajské lidově osvobozenecké fronty, se silnou vazbou na čínský režim. Afrika je velice závislá na Číně a Tedros má osobní zájem na dobrých vztazích s čínským režimem, který chce v jeho rodné zemi, Etiopii, vybudovat za 80 milionů dolarů Středisko pro kontrolu a prevenci nemocí.

Čínský režim také přinutil WHO, aby vyřadila Tchaj-wan ze Světové zdravotnické organizace.

Jinými slovy, WHO je tímto způsobem pod silným vlivem čínského režimu. Je tedy možné, že WHO nekriticky tlumočí informace podávané čínským režimem, a nebere v potaz zprávy o tom, že čínský režim záměrně manipuluje s počtem nakažených?

Tomuto tématu se věnuje také další díl pořadu Čína bez cenzury… ZDE


Epoch Times označuje nový koronavirus, který způsobuje nemoc COVID-19, názvem „virus KS Číny“, protože Komunistická strana Číny existenci nového nebezpečného viru tajila po dobu šesti týdnů a umlčovala hlasy těch, kteří na nebezpečí upozorňovali. V důsledku této cenzury došlo k nekontrolovanému šíření viru po Číně a k rozpoutání globální pandemie.