Herec a moderátor Jaroslav Dušek v uklidňujícím rozhovoru o lidské síle a mizivých šancích globalistů a entit, které se snaží uvrhovat lidstvo do závislosti. O hrách, které lidé hrají a do kterých se nemusíme nechat vtáhnout.

„Myslím si, že se to rozpadne jako domeček z karet. Stačí jenom, aby lidi pocítili svoji skutečnou sílu. Jak můžeš manipulovat člověka, který je v pohodě? Celá ta jejich filozofie koupit, nekoupit, prodat, nemít je postavená na iluzi nesmyslu,“ říká o snahách tzv. globálních elit ovládat lidstvo skrze materiální chudobu.

V rozhovoru se věnujeme i „dalším oblíbeným lidským hrám“, jako je nálepkování či dobrovolné vzdávání se své síly.

„Sehráli jsme se sebou takovou hru na hodně velké omezení, na hodně slepou bábu. To znamená, že jsme se uvedli do stavu, kdy na všechno potřebujeme kouče, poradce, někoho. My už nevíme nic. Nám někdo musí říct, jak máme jíst, jak se máme oblékat, co máme dělat, jak máme myslet, jak máme financovat, jak máme správně napsat currriculum vitae,“ popisuje Dušek některé projevy doby, ve které žijeme, v rozhovoru plném humoru, nadhledu a her se slovy, které jsou pro něj typické.

Zdroj: svedomi-naroda.cz