TÉMA: Crossfire Hurricane

Četní informátoři se přihlásili k odhalení korupce rodiny současného amerického prezidenta Joea Bidena (Demokraté), kterou FBI údajně kryla. Informátoři pocházejí přímo z řad FBI, ale jejichž totožnost zůstává prozatím utajena. Sdělili senátorovi za stát Iowa Chucku Grassleymu (Republikáni), že v srpnu 2020, těsně před prezidentskými volbami, FBI ukončila vyšetřování trestné činnosti Huntera Bidena lživým tvrzením, že důkazy proti Bidenovým jsou „ruské dezinformace“.

Podvodné jednání FBI přímo zaselo široce rozšířený mediální narativ, že jakákoli informace o korupci rodiny Bidenových je součástí „ruského spiknutí“.

Ještě neuvěřitelnější je, že agent, který ukončil vyšetřování Bidenových, je tentýž agent, který se účastnil veškerého vyšetřování Donalda Trumpa (Republikáni), kterého FBI začala vyšetřovat na základě falešného obvinění ze spolupráce s Ruskem. Více…

Stejný agent FBI byl zodpovědný za podvodný zatykač na Cartera Page, člena prezidentské kampaně Donalda Trumpa, kterého FBI nechala odposlouchávat. Tentýž agent byl zodpovědný za utajení skutečnosti, že Igor Dančenko, který byl využit jako hlavní zdroj pro obvinění Trumpa ze spolupráce s Ruskem, zpochybnil takzvaný kompromitující Steelův spis, v němž figuroval jako hlavní zdroj informací.

A konečně stejný člověk stál také za vypracováním Obamova falešného hodnocení zpravodajské komunity o údajném ruském vměšování do amerických voleb v roce 2016. Více…

Tentýž agent FBI se rovněž podílel na plánu, jehož cílem bylo falešně obvinit generála Michaela Flynna. Více…

Jedná se o agenta FBI Briana J. Autena.

Celý pořad můžete sledovat zde

Pořad vysílá v anglickém jazyce


Deník Epoch Times vytvořil ve světle důkazů z ověřených zdrojů a oficiálního vyšetřování infografiku hlavních hráčů celého skandálu okolo vyšetřování prezidentského kandidáta Republikánské strany USA. (Viz níže)

Pro zvětšení infografiky klikněte na zde. (Epoch Times)